Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Boliwia
autor komentarza: Smok-1
data dodania: 2015-03-18 17:28:07
treść:
A o jakim niebezpieczeństwie napadów piszesz ? W Puerto Iguazu masz normalny dworzec autobusowy, skąd odjeżdżają standardowe autobusy dalekobieżne - Niebezpieczeństwo napadów na takowy jest porównywalne ze spotkaniem białego niedźwiedzia w centrum Warszawy. Co do logistyki - może lepiej byłoby jechać do Posadas, stamtąd przez Paragwaj do Asuncion i z Asuncion do Salty. A jakie biuro jest potrzebne do odwiedzenia San Pedro de Atacama ? Takie samo miasto jak inne w Chile. I masz rację Salar najlepiej (najtaniej) zwiedzać z samego Uyuni. Na miejscu nasz kilkadziesiąt agencji, oferujących wycieczki po pustyni solnej. Powodzenia
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl