Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Czarnogóra - jaką trasę wybrać?
autor komentarza: toton
data dodania: 2015-07-13 12:23:31
treść:
Własnie wróciłem z Czarnogóry , trasa przez Chorwację autostradą w sumie opłaty 35 Euro w jedną stronę i albo nadmorską trasą k.Dubrownika (wolno i duży ruch) albo przez Bosnię również wolno ale brak ruchu i widoki piękne. Opłata po Bośniackiej stronie 1,2 marki uwaga na policję łapią na radar. W Chorwacji korki na autostradzie w ok Zagrzebia.. wczoraj 9 km korek przed bramkami. W Czarnogórze tunel Sutamoro 2,5 E oraz prom zeby nie objeżdzać Zatoki Kotorskiej 4,5 E skraca drogę do Kotor , Budwy itp. Winiety Czechy 10 dni =310 koron Węgry 10 dni + 2980 Ft Austria 10 dni = 8,7 E
W Czarnogórze sporo policji drogowej ale raczej się nie czepiają. Wymagana zielona karta !!! Miejscowi wbrew opiniom jeżdżą ostrożnie i nie szaleją. Drogi całkiem dobre tzn nawierzchnia w górach również można spokojnie podróżować choć drogi kręte i sporo podjazdów stromych
Pozdr
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl