Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: poziom portalu:(
autor komentarza: nitkaska
data dodania: 2015-08-12 10:15:19
treść:
Jasne, podróże po Polsce czy Europie to zdecydowanie podróże, absolutnie tego nie kwestionuję. Jednakże mnadal uważam, że poziom i ilość tych zdjęć spowodowało znużenie portalem podróżników wybierających dalsze destynacje i zamieszczajacych interesujące z nich relacje. Oczywiście bywają także zdjęcia o bardzo niskim poziomie z tych bardziej egzotycznych miejsc!
Trudno się dziś pochwalić naszym portalem, dlatego zastanawiam się od dawna, co zrobić, aby jego poziom podnieść, przywrócić mu dawną świetność. Bo chyba widac na pierwszy rzut oka, że poleciał w dół znacząco😦
Być może nasi "przodownicy" zamieszczający codziennie po 5 zdjęć, chyba tylko po to, aby znaleźć się w czołówce aktywnych (bo przeciez już nie z nadzieją na przewodniki, odkąd regulamin został zmieniony), będący w tejże czołówce od miesięcy nie powodują obniżenia jakości globa. To w takim razie zastanówmy się, co jest tego przyczyną.
Może można wprowadzić "podfoldery" ze zdjeciami, na górze strony zamiast pozycji ZDJĘCIA pojawiałyby się foldery z kontynentami i widz decydowałby, które foty chce obejrzeć. Może dobrym pomyslem byłoby kasowanie zdjęć ktore po pewnym czasie (np tygogniu) nie otrzymały żadnego polecenia i nie mialyby okreslonej ilości odsłon. Nie wiem...
Ale nadal marze o globtroterze który kiedyś zmienił moje życie😊
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl