Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: poziom portalu:(
autor komentarza: GlobAdmin
data dodania: 2015-08-18 20:24:32
treść:
Piotr, masz rację, serwis tworzą przede wszystkim ludzie (dorośli!) i żadne mechanizmy nie są w stanie zachęcić ich przestrzegania pewnych zasad, jeśli sami nie czują takiej potrzeby. I nie chodzi tutaj tylko o zasady czy regulamin serwisu ...
Oczywiście my ze swojej strony staramy się, aby w miarę możliwości technicznych czy finansowych, pewne rzeczy usprawnić, ale tak naprawdę to nie wystarczy jeśli nie będzie współpracy między użytkownikami i poszanowania podstawowych zasad.
Jutro postaram się podsumować to co jesteśmy w stanie w ciągu dwóch miesięcy poprawić i wprowadzić na serwis- oczywiście w oparciu o Wasze sugestie z tego wątku.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl