Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Pierwsza wycieczka do Kuby, odpoczynek + zwiedzanie
autor komentarza: MartaXXX
data dodania: 2017-11-07 22:19:19
treść:
Byłam 10 dni, cenowo to wyszło ok 13 tys na trzy osoby, co do all inclusive to wyjazd na Kube był pierwszym tego typu dla mnie wiec porównania za bardzo nie mam, do tej pory jeździłam zawsze sama na własną ręke (zdecydowanie wolę taką forme wyjazdów). Jednak co do samej formy all to ogólnie było ok, jedzenie może troche rzeczywiście monotonne, ale smaczne, dużo świeżych owoców i soków, ale tak jak pisałam ta forma wyjazdu nie dla mnie, zależy co kto woli. Jeśli chodzi o piwo kubańskie to z naszym nie ma porównania, ale było spoko, ja nie jestem wybredna zawsze jak gdzieś jestem to zawsze lubie popróbować miejscowych, co do rumu to już jest inna bajka, takiego mojito i pinacolady nie wypijesz nigdzie indziej po prostu rewelka, zapomnisz o piwie. Facet na plazy podjeżdżał wózkiem i na miejscu robił pinacoladę w ananasie..bajka, a rumu nie żałują. Co do hotelu to ja byłam w Playa de Oro hotel średniej klasy jakieś 4 gwiazdki, ale to kuba i nie można ich standardów porównywać do hoteli w Europie tu by miał może 2, ale czysto i obsługa fantastyczna. Jak już pisałam wybredna nie jestem i jeżdżę zawsze do miejsca nie do hotelu, wiec byłam zadowolona. Pozdrówka i udanych wakacjii
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl