Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Doha - nocleg i zwiedzanie w cenie biletu
autor komentarza: Nnikki
data dodania: 2018-01-17 13:43:08
treść:
>Jeśli lecicie z Qatar Airways to możecie mieć nocleg i zwiedzanie za darmo:
>https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1998845570339542&id=1959044140986352


Nocleg się da - przetestowane końcem grudnia 2017 (w całkiem niezłym hotelu, ale bez śniadania, które odpuściliśmy ze względu na cenę). Mieliśmy kilka hoteli do wyboru - zdecydowaliśmy się na jeden niedaleko Muzeum Sztuki Islamskiej, bo był stosunkowo najbliżej lotniska (mniej wydanych szelestos na taxi), a jednocześnie w miejscu, gdzie jest co robić (owe muzeum i nabrzeże ze słynnym widokiem na wieżowce).

Stamtąd zabrał nas kierowca na owe zwiedzanie - 3h bardzo fajnie spędzonego czasu. Nie było to jednak za darmo - kosztowało nas to 20$ za głowę. Dogadaliśmy się też z kierowcą, by potem podrzucił nas na lotnisko (za dodatkową opłatą, bo teoretycznie to poza miastem i opłata za zwiedzanie tego nie obejmowała). Ogólnie fajny patent, polecam!

My wywnioskowaliśmy tak, że te promocje mogą być okresowo raz na to, raz na tamto - warto sprawdzać. Podsumowując więc - my końcem grudnia nocleg mieliśmy za darmo, za zwiedzanie po 20$, ale uważamy, że było warto - kierowca dużo opowiadał i sprawnie nas przewoził z miejsca na miejsce, na pewno sami byśmy tyle nie zobaczyli, a pewnie i nie wydali mniej na taksówki.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl