Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Lokalne biura podróży.
autor komentarza: matkowka
data dodania: 2008-05-13 16:56:56
treść:
zgadzam sie ztym co pisze Yanas, po prostu wydaj ta kasę a nawet więcej jeśli masz ochote ale skorzystaj jak najwięcej z czasu. Nie daj sie tylko wozić po fabryczkach i sklepikach - jakby co to jedna popisowa awantura powinna wystarczyć żeby rozwiązać ten problem. Moja rada - zamień na coś Jaipur, np na Jodhpur lub zdecydowanie Jaisalmer, Jaipur jest mocno przereklamowany. Poza tym ok 30km od Agry warto zobaczyć Fathepur Sikri czyli opuszczone miasto. Zastanów się jeszcze i zyczę wspaniałej podróży. Pozdr.Ewa
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl