Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Agadir > Tafraoute
autor komentarza: cwaniak25
data dodania: 2018-12-19 23:10:03
treść:
Witam, 5 stycznia 2019 mam wylot z przyjaciółmi do Agadiru, gdzie zamierzamy spędzić jedną noc, po której chcemy udać się w góry do Tafraoute. Zdecydowaliśmy się podróżować busem bo ceny i wygoda wydają się być w porządku. Zresztą sam kiedyś spontanicznie podróżowałem busem z Marrakeszu do Essaoiry. Tylko podróż z Agadiru do Tafraoute musi być pewnym punktem planu i w związku z tym nie wiem czy przykładowo można zawierzyć stronie Lagare.ma, gdzie jest rozkład wszystkich busów z całego Maroka. Nas interesował by bus o 4 w nocy firmy Jaouharat Tafraout, lub o 4:30 firmy STCR. Może ktoś nimi podróżował? Bo przede wszystkim chciałby mieć pewność, że o tej 4 w nocy one rzeczywiście odjadą z tego dworca w Agadirze.
Pozdrawiam !
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl