Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Sylwester w Doha
autor komentarza: mrcanberra
data dodania: 2019-02-07 21:14:13
treść:
W sylwestra w Doha nic się praktycznie nie dzieje, ale Katar 18 grudnia świętuje swój dzień narodowy i jest to najważniejszy dzień w roku w tym państwie. Największa atrakcja to fajerwerki nocą jak ktoś ciekawy to niech sobie wpisze na YouTubie Qatar National day Fireworks. To jest jedna z najlepszych atrakcji i jak ktoś ma możliwość np. będąc tam w tym czasie to warto się wybrać na Corniche, ulica, która ciągnie się aż do wieżowców przy zatoce. Tam są puszczane fajerwerki można je oglądać albo spod wieżowców albo będąc po przeciwnej stronie patrząc na te wieżowce.
Wakacje w tym kraju to też średni pomysł w sumie nie ma tam nic specjalnego oprócz tych słynnych wieżowców, które widać często na fotkach. Pracowałem tam trochę, więc miałem możliwość poobserwowania jak to tam wszystko wygląda. Inna sprawa latem temperatury na zewnątrz nie sprzyjają wycieczkom w terenie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl