Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: soliści.pl
autor komentarza: podroznik9876
data dodania: 2019-04-19 11:42:23
treść:
Nie polecę Solistów nikomu. Byliśmy z nimi na Filipinach na przełomie marca/kwietnia. Wprawdzie FIlipiny były naprawdę piękne, to Solisci każdego dnia mieli jakieś organizacyjne wpadki. W jednym z busów było za mało miejsc i jeden z uczestników przez cały dzień musiał jechać leżąc na podłodze busa. Innym razem po przyjeździe do hotelu o 4 w nocy okazało się, że tej nocy spać będziemy na recepcji, ponieważ Solisci chcieli zaoszczędzić i tej nocy nie wykupili hotelu. Na wulkan wchodziliśmy w południe, 50 stpniowym upale, którego nikt nie przewidział. Mnóstwo osób po drodze zrezygnowało. Podczas pobytu zdarzyło się, że liderka pobrała fakturę za atrakcję, za którą opłaciła grupa. Liderka mimo, że przedstawiana jest jako lider, liderów swoimi umiejętnościami przywódczymi nie imponowała. Poszczególne osoby spóźniały się na każde zaplanowane spotkanie, dodatkowo nic nie robiły sobie z tego, że jesteśmy grupą, niestety liderka nie umiała nad nimi zapanować. Wszystkie mozliwe momenty wykorzystywała na spanie, zamiast organizację. Niestety nie miała też żadnej głębszej wiedzy o Filipinach, z tłumaczeniami słów od lokalnych przewodników też bywało róznie, ale to wiedzą tylko ci co znają język angielski. Czarę goryczy przelała sytuacja z lotniska, podczas powrotu do Polski. W Monachium (po 20 h w podróży) okazało się, że nie zdążymy na samolot do Warszawy. Firma Soliści niestety zarezerwowała loty w ten sposób, że na wpomnianą przesiadkę mieliśmy jedynie 30 minut, gdzie oficjalny regulaminowy czas to minimum 45 minut. Po tym jak samolot odleciał bez nas, nie rozpoczęto właściciwe żadnych działań, które pozwoliłyby nam wrócić jak najszybciej. Za to kazano nam czekac na lotnisku 13h do rana. Nie zapewniono nam hotelu, ani szybkiej mozłiwości p owrotu. Oczywiście sytuacja ta spowodowała, ze większość uczestników musiała wziąć dodatkowy urlop. Liderka przespała całą noc na lotniskowych ławkach. Do godziny 2 nie poinformowano nas o tym, kiedy odlecimy do Warszawy. Praktycznie przez całą noc walczyliśmy o jakiekolwiek podjęcie działań. DOpiero o 7 do Warszawy odleciała pierwsza grupa osób, w której były osoby właśnie z Warszawy. Kolejnej grupie (osoby z Poznania i Krakowa, kazano czekać do kolejnego lotu, który był na dodatek opóźniony. Z Monachium wylecieliśmy dopiero o 10.30. W podróży w sumie byliśmy 35h. Na pewno nikomu nie polecimy Solistow i odradzamy wszystkich podróżnikom korzystanie z ich usług. Mimo pięknych haseł na stronach, firma kieruje się jedynie jak największą chęcią zarobku i oszczędza w każdy możłiwy sposób oczywiście kosztem swoich klientów.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl