Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wskazówki dojazdu do Czarnogóry
autor komentarza: Fiafia
data dodania: 2019-04-23 19:18:48
treść:
Witam
Wybieramy się w tym roku do Czarnogóry. Wyjazd 23.06 z Zakopanego. Planujemy dojechać do miejscowości Tucepi na Chorwacji i spędzić tam 4 dni, następnie jechać do miejscowości Buljarice w Czarnogórze i zostać tam 5 dni. W drodze powrotnej zahaczymy o Balaton na kolejnych kilka dni. Trasa w obie strony przebiega przez Słowację, Węgry i Chorwację. Z tego co wiem chcąc się dostać do Czarnogóry z Tucepi i z powrotem trzeba przejechać przez BIH. O ile temat podróży po Słowacji i Węgrach jest mi znany to nie wiem czego się spodziewać po dalszej części trasy.Mam prosbe o wszelkie wskazówki czego się spodziewać i jak przygotować(opłaty,winiety, przejścia graniczne, zielone karty itp)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl