Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wskazówki dojazdu do Czarnogóry
autor komentarza: rzdrozny
data dodania: 2019-04-29 09:41:58
treść:
Nigdy nie staliśmy dłużej niż kilka minut. Czasami wcale - od razu podjazd pod budkę, szybka kontrola dokumentów, zielonej karty i wio. Czasami nawet nie chcą zielonej.

Tak jak pisałem - zdecydowanie dłużej czeka się na granicy chorwacko-czarnogórskiej. Jeżeli jest możliwość, trzeba wybierać dni pozaszczytowe. A wiadomo, że najgorzej jest w sobotę przy zmianach turnusów:)

Zresztą, ja wychodzę z założenia, że nawet ta godzina w korku to nic w porównaniu z całym urlopem. Po co się denerwować, jak nie można pewnych rzeczy zmienić:)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl