Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Aktualne informacje z Madagaskaru
autor komentarza: aszy007
data dodania: 2019-09-16 08:24:35
treść:
Cześć,
W zasadzie wchodzą w rachubę 2 lotniska: stolica czyli Antananarywa (zwana Taną) i lotnisko na wyspie Nosy Be. Ze stolicy łatwiej pojechać na południe wyspy bo bliżej. Na Madagaskarze drogi asfaltowe są kiepskie. Warunki finansowe powodują, że samochód jest dobrem bardzo drogim w zakupie i utrzymaniu. Dlatego kierowcy jadą ostrożnie, czyli z reguły niezbyt szybko, bo co jakiś czas można spotkać wyrwę w asfalcie, pieszych czy zwierzęta domowe. To powoduje zwiększenie czasu przejazdu. Z Nosy Be można skupić się na części północnej wyspy i ewentualnie wysepkach otaczających. Słyszałem, że na Nosy Be miał latać LOT z Warszawy. Ale nie mam potwierdzonej tej informacji. Według relacji innych, sama Nosy Be jest mocno przekształcona pod potrzeby turystyki masowej.
Andrzej
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl