Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Karty walutowe- ktoś korzystał
autor komentarza: jhet
data dodania: 2019-11-11 20:25:11
treść:
Aktualnie najbardziej korzystne są:

- kantor Alior Banku - karta wielowalutowa, ok. 20 subkont walutowych, brak prowizji, przewalutowanie po bardzo korzystnym kursie. Wypłata z bankomatu tylko jedna w miesiącu bezpłatna, potem prowizja 9zł.

- Revolut - tak samo jako kantor Aliora, ale więcej subkont walutowych (jest np. niedostępny chyba wszędzie indziej dolar nowozelandzki), brak prowizji, wszystko bezpłatnie, najlepszy możliwy przelicznik przy przewalutowaniu. Różnica: wypłaty z bankomatu bezpłatne do kwoty 800zł miesięcznie, potem prowizja chyba 2%.

- karty do kont walutowych w bankach - najczęściej tylko euro, USD, funt brytyjski do wyboru. Wygodne, jak się jedzie tylko do krajów z tymi walutami. Ale niestety trzeba wcześniej doładować waluty, najlepiej przez jakiś kantor internetowy, więc jest większa zabawa niż w przypadku Revoluta czy kantoru Alior Banku, gdzie od razu bezpośrednio się robi bardzo korzystne przewalutowanie (w bankach przewalutowanie jest masakrycznie niekorzystne).

Generalnie Revolut i kantor Aliora wydają się iść łeb w łab, nie wiem co lepsze. Najlepiej mieć chyba na wszelki wypadek obie karty wielowalutowe, tym bardziej, że są za darmo!

Jeśli ktoś nie ma jeszcze konta w Revolucie, to zapraszam:

++ 40 ZŁ GRATIS oraz BEZPŁATNA KARTA jeśli się zarejestrujesz przez mój link - revolut.com/referral/joannarz39!a10121 :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl