Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Tatry
autor komentarza: [fb] Tomasz Andrzejewski
data dodania: 2020-01-22 09:42:46
treść:
Cześć, szukam kogoś do spontaniczne wejścia nocą na któryś ze szczytów, żeby zobaczyć na nim wschód słońca. Jaki szczyt? wybierzemy razem, sprzęt turystyczny posiadam, doświadczenie średnie, ale mam, fajnie gdybyś Ty też je miał/a chociaż odrobinę no i oczywiście sprzęt. Mogę zabrać Cię jadąc z Piotrkowa tryb. Podzielimy się kosztami na pół. Wejdziemy razem i albo możesz zostać w górach albo wracać ze mna. Tak jak pisałem to jest spontaniczny wyjazd chociaż planowany od kilku mies to teraz mam jedyna okazję na wolne w pracy, myślałem, żeby wyjechać dziś, kimnac się i w no y/ wczesnym rankiem wyjść, żeby zdążyć na piękny wschód słońca. Jeśli jest ktoś chętny zapraszam na priv. Jeśli nikt się nie zgłosi pojadę sam, ale teraz mi wpadło do głowy, żeby tu napisać, a nóż może ktoś ma też wolne i miałby ochotę.
Pozdrawiam
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl