Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Qatar Airlines problemy
autor komentarza: Piotr-Krk
data dodania: 2020-03-17 21:13:45
treść:
">Tak chce lecieć na wakacje i zapytać o możliwość zmianę terminu. Może to tylko chwilowe zmiany rozkładów a jeśli nie to umówić z nimi warunki rezygnacji abym nie był stratny. Bo przecież to nie moja wina prawda?"


Dwa razy wykorzystałem zmiany w rozkładzie lotów (o 15 minut, he he), aby anulować lot. Oczywiście, dostawałem zwrot całej ceny biletu (bo jakże inaczej ;-) , prawo pasażera.

Raz mi chcieli zrobić dobrze i zmienili rozkład skracając podróż z ~50 h do ~30 h, ale się nie zgodziłem. Wytłumaczyłem, że wolę mieć dłuższą przerwę w podróży (tak zaplanowałem). Zaakceptowali.

Kilka razy zmieniali mi lotnisko międzylądowania. Czasem korzystnie, czasem nie. Z pięć razy zmieniali loty o parę godzin, akceptowałem, bo jestem przyzwyczajony do długich i intensywnych podróży ;-) Jakie znaczenia ma kilka godzin więcej przy dolocie do jakiegoś pięknego i interesującego regionu, jeśli będę w nim wiele dni/tygodni?


tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl