Forum dyskusyjne


Szukam współtowarzyszki podrózy do Chin koleją przez Mongolię w 2006 r

kategoria podróże po świecie

kraj Chiny

kersste dołączył
03.12.2005

kersste 13:38 | 15.12.2005

Wybieram się w 2006 r. (na wiosnę lub latem) koleją do Chin, potem pewnie dalej do Płd-Wsch Azji, z przystankami w Mongolii, Syberii i może gdzieś jeszcze. Czas podróży nieokreslony i nieograniczony ale nie krótszy niż 2, 3 miesiące. Jade póki co sama ale chętnie poznam dziewczynę - kobietę, która będzie chciała współtowarzyszyć mi w tej podróży- na całej trasie lub też w jej części. Mam 33 lata, na imię Kaśka, i kilka długich, samotnych i nie tylko, podróży po Azji na koncie:) GG:7350674, kersste@yahoo.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl