Forum dyskusyjne


odkrywanie pięknych a mało znanych miejsc w Polsce i wycieczki w góry w wakacje

kategoria podróże po świecie

kraj Polska

nataliaaa20 dołączył
15.02.2011

nataliaaa20 18:38 | 15.02.2011

Czesc:) Szukam chętnych na wyprawy górskie w czasie wakacji, a także zwiedzanie pięknych zakątków Polski. Na początek Polska, a może jeśli finanse pozwolą i zagranica:) Niestety wśród moich znajomych panuje przekonanie, że najlepsze wakacje to leżenie cały dzień na plaży, a wieczorem imprezowanie, dlatego nie za bardzo mam z kim jeździć, a ja uwielbiam zwiedzać i odkrywać ciekawe i piękne miejsca:)
Mam 20 lat i studiuje kulturoznawstwo w Poznaniu:) Szukam kogoś kto podziela moje zainteresowania i niestraszne mu długie wędrówki i chętnie wyjechałby kilka razy w czasie wakacji:)


GALERNIK dołączył
10.11.2007

GALERNIK 11:35 | 10.05.2011

Jeśli chodzi o mnie najbardziej mnie interesują miejsca które nie są odwiedzane przez turystów. Podobno jest sporo jezior zupełnie niepoznanych.


sempek dołączył
03.07.2010

sempek 22:35 | 10.05.2011

mam podobnych znajomych, studiuje turystykę i uwielbiam podróże, w czerwcu planuję wypad do Gdańska, a we wrześniu paryż na 6 dni.
no jak coś to zapraszam do czestochowy. jest trochę atrakcji poza Jasną Górą.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl