/ / > GlobAdmin Darmowy pdf do pobrania Książka Anioły Jedwabnego Szlaku > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


GlobAdmin Darmowy pdf do pobrania Książka 34 Anioły Jedwabnego Szlaku 34

kategoria inne

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 23:27 | 11.10.2012

Witam

miła wiadomość na koniec dnia :-)

Dla zarejestrowanych użytkowników Globtrotera mamy coś extra!

W panelu Waszego profilu znajdziecie opcję, która umożliwi pobranie darmowego pdf'a z książką "Anioły Jedwabnego Szlaku".
Jest to książkowa podróż Jedwabnym Szlakiem, którego opisywany odcinek wiedzie ze starożytnej Samarkandy poprzez Kirgistan, góry Tienszan do zamieszkiwanego przez buntowniczych Ujgurów legendarnego Kaszgaru w autonomicznym chińskim regionie Sinciang. Wraz z autorem przemierzycie położoną pośród najwyższych gór świata Karakorum Highway i spędzicie noc na pustyni Takla Makan.
Nieważne czy siedzicie za biurkiem, czy przerzucacie wiadra na budowie współczesny świat jest na wyciągnięcie ręki.

"Anioły Jedwabnego Szlaku" to pozycja łącząca w sobie cechy reportażu, przewodnika po Azji Centralnej oraz prostego podręcznika backpackingu. Lektura książeczki, na kartach której spotkacie podróżujących po świecie zwykłych ludzi a także niezwykle życzliwą ludność zamieszkującą najmniej znane w Europie regiony Azji, może stać się przełomem w Waszym życiu. Spakujcie więc plecak i wybierzcie się w podroż, podczas której odnajdziecie siebie. Zgodnie ze słowami Hansa Christiana Andersena -  “Podróże są jak ożywcza kąpiel umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody”.


Informacje o Autorze:
Paul van Thold urodził się w 1982 roku, w którym wybuchła brytyjsko-argentyńska wojna o Falklandy a Sylvester Stallone nakręcał trzecią część Rocky’ego. Niepokorny dziennikarz prasowy, podróżnik, którego fascynują społeczeństwa zamieszkujące mało znane regiony Kuli Ziemskiej. W swojej publicystyce skupia się na problemach tzw. “zwykłych ludzi” doszukując się piękna w nieskażonej cywilizacją prostocie.POLECAMY!

pozdrawiam i życzę miłej lektury :-)
GlobAdminStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl