Forum dyskusyjne


Ku przestrodze dla chętnych na pobyt w Vodicach u włoszki

kategoria podróże po świecie

zazamen dołączył
31.07.2013

zazamen 22:51 | 31.07.2013

Witam proszę poświęcić chwilkę czasu na przeczytaniu tej przestrogi

Chciałbym się podzielić przestrogą dla tych co mają zamiar pojechać do przeuroczego miejsca jakim są Vodice a dokładnie chodzi mi o pewien apartament z właścicielką pochodzenie włoskiego. Opowiem pewną sytuację która wydała mi się zwykłą pomyłką a po ponownym zetknięciem się z tą sytuacją ale już przez kogoś innego okazała się rytualnym zamierzonym przez właścicielkę procederem no ale do rzeczy. Rok temu wynająłem apartament u starszej kobiety w raz z rodziną na kilkanaście dni, kobieta na samym początku była przemiła sam miód co potem okazało się nie prawdą. Po zapłaceniu z góry cały pobyt upłyną nam w zakazach nakazach i biadoleniu przez właścicielkę że klimy nie wolno używać mimo to że była zapłacona, bardzo cicho się zachowywać choć nie jesteśmy głośną rodzinką śledzenia co robimy na tarasie itp. ale nie to było najgorsze pewnego razu wcześnie rano obudziła nas i oznajmiła z wielkim zdziwieniem co my tu jeszcze robimy skoro już dawno powinniśmy opuścić apartament bo termin pobytu nam minął co nas wprawiło w osłupienie gdyż nasz pobyt miał trwać jeszcze dwa dni. Wyniknęła z tego powodu wielka afera, ogromny krzyk ze strony właścicielki wybieganie na ulice zaczepianie przechodniów wyzywanie że nie chcemy opuścić apartamentu że jesteśmy oszustami że zawoła policje itp. wymachiwała jakimś grafikiem wybazgrolonym na kawałku kartki na szczęście zachowałem kwity z terminem pobytu na którym czarno na białym było napisane że mamy zostać jeszcze 2 dni i to dla niej nie było nic warte (choć kwit sama wypisała) jedynie jej zapiski, kłótnia trwałą blisko 2 godziny moja żona miała dosyć chciała już wyjeżdżać ale sobie powiedziała z jakiej racji skoro zapłaciliśmy i to nie mało. Po długiej walce udało nam się kobietę przekonać że się myli zostaliśmy do końca pobytu i tu można byłoby powiedzieć koniec o nie nie koniec po roku wróciliśmy do Vodic ale w inne miejsce i postanowiliśmy pójść na spacer w to nieszczęsne miejsce pobytu z przed roku. Jesteśmy niedaleko tego miejsca i słyszymy wielką kłótnię na sto fajerek, zaciekawiony skąd dochodzi poszliśmy w kierunku krzyków i co zastaje panią która wybiega na ulice krzycząc w niebo głosy że ma wczasowiczów którzy nie chcą opuścić apartamentu mimo skończenia terminu pobytu. Jakaż podobna sytuacja do mojej. A że jestem ciekawski podszedłem do tych ludzi którzy byli potwornie oburzeni na właścicielkę, okazało się że to byli rodacy wiec zapytałem ich czy może mają problem taki jak ja rok wcześniej przedstawiając im w skrócie swoje przeżycia ku mojemu zdziwieniu bo myślałem że to była tylko pomyłka na mojej osobie że wszyscy którzy tam mieli "zaszczyt" pobytu doświadczyli jak w deja vu to samo co ja z moją rodziną czyli zakaz włączania klimy, bezwzględna cisza zakaz wieczornego pobytu na tarasie itp.
Pisząc to nadal uważam że Chorwacja to piękny kraj ,Vodice to piękne miasto a Chorwaci to wspaniali życzliwi ludzi bo z takimi miałem do czynienia do tej pory.

Mam nadzieje że już nikt do tego apartamentu nie trafi bo wakacje będzie miał spieprzone. Niżej podaje adres.
Vodice ul. Nikole Subica Zrinskog 3

Pozdrawiam
Mariusz


zazamen dołączył
31.07.2013

zazamen 22:56 | 31.07.2013

sorki mała pomyłka w adresie nie 3 tylko 4


faraon795 dołączył
28.11.2010

faraon795 10:07 | 05.08.2013

Ha,ha! Nie do pomyślenia,ale u nas w Mikołajkach,raz na maleńkim niby to kempingu,też trafiliśmy na podobnego właściciela.. Myślę sobie,że taki adres jest dobrze polecić komuś,kogo np bardzo nie trawimy.! Ha,ha!!!-:)


[konto usuniete] dołączył
02.10.2012

[konto usuniete] 07:15 | 10.08.2013

chyba ,ze na stronie cw....peaceStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl