Forum dyskusyjne

Mieszkam w Lizbonie i chętnie pokażę jej lokalne 34 smaczki 34

kategoria podróże po świecie

SekretyLizbony dołączył
01.08.2014

SekretyLizbony 14:02 | 11.08.2014

Cześć,
Jeśli wybieracie się do Lizbony i chcielibyście zobaczyć to, o czym nie piszą przewodniki, a wiedzą jedynie jego mieszkańcy, chętnie zabiorę Was na spacer moimi ścieżkami. Jestem projektantką i artystką ale kiedy przeniosłam się do Lizbony, miasto zafascynowało mnie i wciągnęło. Teraz oprowadzam tu Polskich turystów. Nie pokażę Wam tego, o czym sami możecie poczytać. Zaprowadzę Was raczej w miejsca, do których sami nie traficie albo opowiem historie o takich, które minęlibyście nie wiedząc nawet, że przeoczyliście skarb ;) Bo Lizbona jest pełna historii, tajemnic, symboli i to jest właśnie tak fascynujące.

bla dołączył
13.08.2014

bla 00:09 | 15.08.2014

Hej, wybieram się do Lizbony 25 sierpnia w dodatku narazie sama z chęcią skorzystam z Twojego milego towarzystwa i pomocy w zwiedzaniu. Niekoniecznie zamieszkam w samej Lizbonie ale w okolicy. Niekoniecznie interesują mnie zabytki ale raczej ludzie i wszystko co Ciekawe i inne. Daj znać proszę, na wszelki wypadek podaję maila wika131@wp.pl

vstm dołączył
25.09.2014

vstm 11:43 | 25.09.2014

Witaj
Chcę dopuścić się rewolucji w moim życiu, zakupić posiadłość niedaleko Albufeiri i zamieszkać na stałe. Wcześniej jednak pojechałbym do Portugalii i pokręcił się po tamtejszych okolicach by poznać ludzi, nastroje, możliwości pracy bo może mój zamiar jest zbyt szalony. Fajnie byłoby znać kogoś tam by powiedział, pokazał, opowiedział. Co Ty na to?
Piotrek.
vstm@tlen.pl

SekretyLizbony dołączył
01.08.2014

SekretyLizbony 17:13 | 25.09.2014

Cześć Piotr,
Pomysł przedni :)
Proponuję zgadać się mailowo: maria@sekrety-lizbony.pl
Pozdrowienia!

SekretyLizbony dołączył
01.08.2014

SekretyLizbony 17:13 | 25.09.2014

Cześć Piotr,
Pomysł przedni :)
Proponuję zgadać się mailowo: maria@sekrety-lizbony.pl
Pozdrowienia!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl