Forum dyskusyjne

potrzbna pomoc - transport z chang mai do laos i z laos kambodzy

kategoria podróże po świecie

kraj Laos

treasure666 dołączył
24.08.2013

treasure666 20:08 | 27.10.2014

Witam. Za trzy tygoie wyruszam na wyprawe tajlandia, laos, kambodza, tajladnia. I... Wszystko ladnie pieknie i bez problemowo, do momentu orzekroczenia granicy z laosem. Mam na laos tylko 4 pelne dni. I tu zaczyna sie problem. Wiem jak doitrezc do granicy loasu i.... Wszyscy ogrimnie zachwalaja splyw mekkongiem do lung prabang. Tyle ze ma to trwac az 2 dni... Generalnie dzien, noc i dzien nastepny jestesmy na miejscu.... I co dalej? Do kambodzy zeby zobaczyc angkor wat jest meeeeega daleko! A ja bede miala tylko dwie doby zeby tam dotrzec i ewentunie cos jeszcze zobaczyc.
Tu moje pytanie... Czy warto jest odpuscic sobie ten dwu dniowy splyw, i kupic bilet na ta szybka lodz? Trasa wtedy pokonana w 6 godzin. Moge wykupic jakis treking na miejscu? Czy robic splyw spedzic dzien w lung prabang a noca do vientanine i dalej do sim remp?
I tu kolejne pytanie w jaki sposob najlepj dostac sie do stolicy a
Otem ze stolicy z LP, a nasstepnie do siem remp?
Juz calki rozum trace POMOCY.
Prosze rownz od powstrzymania sie z ironicznymi komentrzami, nipo to zamieszczam ten post i nikt geniuszem sie nie urodzil :-)
Pobyt planuje
18/19, 19/20, 20/21 BKK i okolice
21 nocny pociag do chiang mai.
22/23, 23/24 chiang mai
24.11 wiecxor (i tutaj chyaba nocny autobus do chiang khong)
25/26, 26/27, 27/28,
28 noc wyjazd do kambodzy
Jak sie da oczywise to 29/30, 30/1, 1/2 kambodza
2 grudnia jak sie DA na ko chang
Wiem ze przekombinowalam NAPEWNO ale dlatego skamle o ratunek do jakiejs madrej glowy ktora to wszystko ma juz za soba.
Z GORY DZIEKUJE:-)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl