Forum dyskusyjne

Cypr dlaczego tak mało jest o Cyprze na forum

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

leszek2014 dołączył
18.09.2014

leszek2014 22:20 | 01.04.2015

Wybieram się na wczasy na Cypr proszę podzielcie się wiadomościami czy obrałem dobry kierunek jak tam jest w rzeczywistości bo w opisie biura turystycznego są same superlatywy.

kasy1 dołączył
10.10.2004

kasy1 23:04 | 01.04.2015

Moze dlatego,ze to malo atrakcyjny kierunek dla globtroterow?:)

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 09:24 | 02.04.2015

Dość atrakcyjny, trzeba wyjechać poza kurorty, sporo Bliskiego Wschodu w pigułce ...

Aneczka333 dołączył
23.03.2015

Aneczka333 10:22 | 02.04.2015

A dokładnie gdzie będziesz na Cyprze? Dla mnie Cypr super, chętnie tam wrócę. Jest tam wszystko: słonko, zabytki, piękne plaże, lazurowa woda, jaskinie. Nie byłam w części tureckiej, która też jest ciekawa.

milass dołączył
02.04.2015

milass 15:37 | 02.04.2015

Rok temu byłem, pytać o szczegóły będa szczegóły :)

Anna.Alicja dołączył
03.04.2015

Anna.Alicja 14:02 | 03.04.2015

Myślę, że wiele zależy od tego, gdzie trafisz. Możesz wykupić wycieczkę lub zorganizować wszystko sam. W ostatnim czasie byłam na wycieczce na Cyprze ale zorganizowanej przez toptur.pl/  i bardzo mi się podobało. Chociaż na kolejną wycieczkę pojechałabym już pewnie w inne miejsce :D

monique.sin dołączył
07.04.2015

monique.sin 16:09 | 07.04.2015

Witam:)
Mieszkam na Cyprze już 3 lata i z tego też względu postanowiłam utworzyć stronę internetową poświęconą właśnie tej wyspie. Znajdują się tam szczegółowe informacje co warto zwiedzić, jak dolecieć itp. Strona cały czas będzie uaktualniana, tak więc wszelkie sugestie będą brane przeze mnie pod uwagę. Zapraszam serdecznie na stronę:

www.cypr.link 

[fb] Mikołaj Cichomski dołączył
21.12.2016

[fb] Mikołaj Cichomski 18:06 | 21.01.2017

Cześć,

a ja ostatnio przygotowałem relację z niskobudżetowej podróży na Cypr. Co zwiedzić? Gdzie nocować? Jak się przemieszczać? Na co szczególnie zwrócić uwagę? Dodałem kilka praktycznych wskazówek. Do tego sporo zdjęć i wartościowych linków.

A wszystko to w jednym miejscu:

Relacja z Cypru

Czy Twoim zdaniem warto coś jeszcze dodać do tego materiału? Czy Twoim zdaniem jest wartościowy?
Zapraszam :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl