Forum dyskusyjne


Jak najlepiej i najtaniej przedostać się z Kazachstanu Indii do Polski

kategoria podróże po świecie

wagabundakufel dołączył
25.04.2007

wagabundakufel 00:27 | 12.01.2008

Witam. Organizujemy z dziewczyną wyprawę dokoła Azji w lecie 2008. Aktualnie jesteśmy na wygnaniu i zarabiamy pieniądze na wyspie:) W między czasie rozplanowujemy sobie naszą wyprawę. Stanęliśmy na Indiach. Nie wiemy jak mamy pokierować się z nich dalej. Czy łatwiej i taniej będzie przedostać się di Iranu i stamtąd przez Turcję do Europy i na północ? Może jednak lepiej będzie pokierować się na północ Indii do Kazachstanu i stamtąd jakoś do Polski. Czy da się przedostać z Kazachstanu przez Rosję na Ukrainę? Jeśli tak to jak? Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl