Forum dyskusyjne


Wiza wielokrotnego wjazdu ważna 2 lata z 90 do wykorzystania

kategoria podróże po świecie

motyl dołączył
04.01.2016

motyl 19:35 | 04.01.2016

Witam,
mam wizę do Algierii (rodzinną), która jest ważna do października 2017 roku (2 lata), ale w ciągu tych dwóch lat mam 90 dni pobytu do wykorzystania w Algierii. Wykorzystałam już te 90 dni i chcę ubiegać się o nową wizę, bo ta jest tak jakby już "pusta", bo chociaż data ważności jest do 10.2017, to nie został mi już z niej ani jeden dzień. Moje pytanie brzmi, czy konsulat wyda mi nową wizę, czy będę musiała czekać aż minie data ważności tej, którą mam teraz (10.2017)? Byłoby to bez sensu, bo ta wiza nic mi już nie daje. Dodam, że cel podróży jest rodzinny (mąż Algierczyk). Do konsulatu nie zadzwoniłam z tym pytaniem, bo ostatnio zostałam przez nich tak wprowadzona w błąd odnośnie wiz, że o mało a zostałabym nielegalnie w Algierii.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl