Forum dyskusyjne

Wprowadzenie https

kategoria podróże po świecie

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 10:24 | 30.09.2017

Witajcie,

Po tygodniach przygotowań wprowadziliśmy wreszcie szyfrowanie https/SSL na naszej witrynie.
Dzięki temu wasze dane są bezpieczniejsze a Globtroter spełnia wymagania Chrome, Mozilli w zakresie szyfrowania danych.

Jeśli pojawią się jakieś niestandardowe sytuacje z tym związane, prośba o informację w tym wątku lub na priv.

pozdrawiam

GlobAdmin

Bożena dołączył
04.08.2016

Bożena 00:36 | 09.10.2017

Witam , mam problem bo nie mogę dodawać nowych zdjęć . Próbowałam na dwóch różnych komputerach niestety - fiasko .

Pozdrawiam
Bożena

Grusza dołączył
22.04.2010

Grusza 23:17 | 09.10.2017

mam prolemy z dodawaniem nowych zdjec..
proponuja skontaktowaniem sie z Wami.. Grusza.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 07:31 | 10.10.2017

Witam,

Potrzeba więcej informacji
1, Jaki System
2. Jaka przeglądarka - wersja
3. W jakim momencie jest problem
4. Czy wcześniej można było dodawać zdjęcia, czy jest to pierwsza próba?

pozdrawiam

GlobAdmin

Bożena dołączył
04.08.2016

Bożena 09:30 | 10.10.2017

Witam, dokładnie od 3 października mam problem z dodawaniem zdjęć i o tym pisałam 2 razy na priva.

1. Komputer :
Win.10 Pro 64-Bit
Przeglądarka
Opera 48.0.2685.35 PGO
Firefox 56.0

2. Komputer
Win. Vista Home Premium 32-Bit
Przeglądarka
Opera Stable 36.02130.80

Wszystko bez problemu funkjonuje do momentu gdy kliknę - dodaj zdjęcie -
wtedy zaczyna " mielić " i ukazuje się informacja :

www.globtroter.pl/konto/addphoto_new.phtml?rozmiar=0  może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.

Jako , że należę do tych cierpliwych istot przez pół godziny próbowałam dodać zdjęcie - oczywiście odświeżająć witrynę - niestety fiasko.

Pozdrawiam

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 11:06 | 10.10.2017

Witam,

Piszesz o 2 przeglądarkach. Czy na obydwu występuje problem?
I pytanie czy to permanentny stan, czy zdarza się, ze zdjęcie się dodaje?

pozdrawiam

GlobAdmin

Bożena dołączył
04.08.2016

Bożena 11:23 | 10.10.2017

oczywiście przetestowałam przeglądarki , które mam dla porównania, ale korzystam tylko z Opery. Ten sam problem mam na obydwu przeglądarkach i nie dodaje się żadne zdjęcie nawet po deaktywacji firewall . Efekt taki sam czyli coś z kompatybilnością jest nie tak . Odkąd wdrożono https przy logowaniu nie mam już ostrzeżenia , że to niepewna witryna , ale mam problem bo dodawanie zdjęć nie działa.

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 11:47 | 10.10.2017

OK, czyli przed https u Ciebie było OK?

pozdrawiam

GlobAdmin

Bożena dołączył
04.08.2016

Bożena 11:59 | 10.10.2017

oczywiście wszystko działało bez problemu ! Na innych witrynach też wszystko działa tylko na globie mam ten problem.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2017 Globtroter.pl
js/custom.js"> ?>