Forum dyskusyjne

thorong la - pokrywa sniezna na przelomie kwietnia i maja

kategoria podróże po świecie

kraj Nepal

denree dołączył
16.10.2017

denree 15:17 | 23.11.2017

witam.
chcialbym przejechac annapurna circuit rowerem na przelomie kwietnia i maja (tak by zahaczyc o dlugi majowy weekend) 2018. bylem juz kiedys w tej okolicy (sklaniajac sie bardziej ku mustangowi) na przelomie pazdziernika i listopada ale wciaz nurtuja mnie dwa pytania...
jakiej przejzystosci powietrza powinienem sie spodziewac (czy bede widzial osmiotysieczniki czy moze beda ukryte za chmurami)? no i co wazniejsze - jak duzo sniegu powinno byc w okolicach samej przeleczy (manang - yak kharka - thorong phedi - thorong la - muktinath)? mam swiadomosc, ze ten odcinek bede pokonywal raczej wpychajac rower niz na nim jadac i dla tego to dla mnie tak istotne (kwestia przygotowania odziezy i w ogole mozliwosci pokonania tego odcinka rowerem z sakwami).
bede bardzo wdzieczny za wszelaka pomoc.
pozdrawiam

el_gato dołączył
20.03.2012

el_gato 22:20 | 23.11.2017

Dasz radę ze śniegiem, byłem na początku marca i śniegu było mnóstwo, a mimo to na przełęczy spotkałem dwóch uśmiechniętych rowerzystów :) a widoków nikt nie zagwarantuje

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl