Forum dyskusyjne


Which RPA tool should I learn being a C Developer

kategoria inne

kraj Usa

honey5 dołączył
22.12.2017

honey5 15:06 | 22.12.2017

Hi,

I am a .NET developer who primarily developed web and stand alone apps using C# since beginning of my career. I am now interested to learn RPA so which RPA tool is best for me to learn where I can use my .NET skills more.

I came to know from Google that we can use C# in code stage of Blue Prism but nothing much about other famous tools like AA, UIPath, OpenSpan etc.

I understand that its best to select RPA tool based on requirements but I'm not looking that far as I haven't got a chance to work on a RPA project yet. I'm only looking from a .NET perspective.

Thank You
Kosmiktechnologies.comStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl