Forum dyskusyjne

Wynajecie kierowcy z samochodem

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 12:51 | 01.01.2018

Dzien dobry.
Serdecznie wszystkich witam.jezeli komos bedzie potrzebna moja pomoc w Gruzji lub Armenii prosze dzwonic lub pisac. Whatsap lub Viber +995 558 18 60 37 David
Mail: kierowca.gruzja@mail.ru
Pokaze wam nailepij jak mozna te 2 piekne i ciekawe kraje

[fb] Dariusz Dec dołączył
16.01.2018

[fb] Dariusz Dec 17:16 | 16.01.2018

Polecam , nie ma lepszego przewodnika w Gruzji jak David. Spędziliśmy wspaniały czas dzięki niemu. David potrafi wszystko załatwić, pokazał nam miejsca , których nie znajdziecie w przewodnikach. Biegle mówi po polsku.Pomaga nawet w przypadkach losowych jak choroba. Zawsze służy pomocą.

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 08:27 | 18.01.2018

Witam cie Darku.Dziekuje za cieple slowa
Pozdrawjam

Bicykle dołączył
23.07.2014

Bicykle 13:55 | 25.01.2018

Będę sceptyczny co do osoby Davida bo jako nasz przewodnik i kierowca pokazał nam Gruzję jak nikt inny by tego nie zrobił, zagwarantował tyle dobrego humoru ile pomieści się w kanionie Okatse , logistycznie wspiął się na Kazbek, zapewnił tyle ciepła ile jest latem w Batumi, przekazał tyle informacji ile litrów wody jest na tamie Inguri oraz pozwolił zrozumieć jak ważne jest w życiu oszczędzanie :-) na samolot do Gruzji w przyszłym roku. I to właśnie mnie w nim denerwuje jako Polaka nie ma się do czego przyczepić :-))))

David Najlepszy
Serdecznie Polecam niezdecydowanym bo wartooooo
Szymon & ekipa

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 14:55 | 25.01.2018

Dziekuje Szymonku..bardzo mi milo ze docenjacie to co robie..a robie to naprawdy od calego serdca mam nadzieje ze to czuc i widac:-)
Ja rowniez was serdecznie wszystkich pozdrawjam
Wasz David :-)

Regina dołączył
27.01.2018

Regina 01:31 | 28.01.2018

Witam
byłam w Gruzji w 2016 roku, podróżowałam ze szwagierką, korzystając z usług kierowcy Davida. To gościnny, opiekuńczy, miły i niezwykle towarzyski kierowca i kumpel. Rozmowa z nim po polsku, to nie tylko dogadanie się. Można gadać z nim o wszystkim, a szczególnie o ciekawostkach Gruzji.
Polecam, jeżeli ktoś się wybiera.
Ja cały czas myślę o podróży po Armenii, ale nie wiem, czy mi to wyjdzie.
Pozdrawiam, Regina i Teresa

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 21:05 | 02.02.2018

Dziekuje Regina..Ja rowniez mam nadzieje ze kidys znow sie zobaczimy.i pokaze wam Armenie
Serdecznie pozdrawjam
David

Zorenka dołączył
05.02.2018

Zorenka 13:42 | 05.02.2018

David jest najlepszym przewodnikiem pod słońcem.Bardzo punktualny i słowny.Przed wyjazdem czytaliśmy opinie o nim, ale rzeczywistość przerosła oczekiwania.Od momentu przyjazdu towarzyszył nam bez przerwy , pokazał najpiękniejsze miejsca i najlepszą kuchnię.
Polecamy bardzo .

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 14:01 | 05.02.2018

Bardzo dziekuje Zorena...Bardzo mi milo ze mnie tak docenjacie i piszecie tak cieple opinji...
Serdecznie pozdrawjam

marcinnarloch dołączył
05.02.2018

marcinnarloch 20:06 | 05.02.2018

Cześć Wszystkim. Wypad do Gruzji zaplanowała żona. Najpierw chciała wszystko sama załatwić na własną rękę, ale wtedy natrafiła na jednym forum podróżniczym na Dawida. Mieliśmy jeździć z nim dwa dni. Jego oferta, zachowanie, obeznanie, opowieści i informacje sprawiły, że nie rozstaliśmy sie z nim przez cały wyjazd! Facet jest naprawdę super (tak jak jego brat). Pokazali nam wszystko co mieliśmy w planach zobaczyć, do tego dorzucili dużo od siebie (wybór miejsca na supre był idealny, aż wychodzić się nie chciało - nie mogło :), pełna opieka, kultura i ukierunkowanie na klienta. No po prostu bylem w szoku. Jak trzeba było to także zaopiekował się naszym małym synkiem (3 lata). Pełen profesjonalizm. Po tym wyjeździe pozostawaliśmy w kontakcie, a rok później wybraliśmy się z jego bratem do Armenii (Dawid i Georgi mówią po polsku). Powtórka z historii - czuliśmy się tak jak w Gruzji - nie jako klienci, lecz jako bliscy przyjaciele Nie wyobrażam sobie tych podròży bez Dawida i jego brata. Dzięki Nim mogliśmy w pełni poznać te kraje, ludzi tam mieszkających, lokalne napoje i jedzenie, atrakcje i miejsca turystyczne, jak i te bez turystów ... Dzięki chłopaki!! Są to osoby godne polecenia, którym spokojnie można zaufać. My im zaufaliśmy i wierzcie nam, nie żałujemy!!!

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 22:23 | 05.02.2018

Dziekuje ..Cala przyjemnosc po naszej stronie :-)
my rowniez serdecznie pozdrawjamy

mariakow dołączył
15.02.2018

mariakow 13:14 | 15.02.2018

Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczeń, to mogę polecić www.junique.com.pl/ 

Tojaania dołączył
22.02.2018

Tojaania 12:26 | 22.02.2018

Witam serdecznie. Tyle ciepłych słów pod adresem Pana Davida, że postanowiłam spróbować. Wybieramy się do Gruzji we wrześniu na 9 dni. Przylot do Kutaisi 13.09.18. Bardzo proszę Panie Dawidzie o informację odnośnie ceny za dobę podróży z Panem. Mój e-mail: miropolo@op.pl
Dziękuję i pozdrawiam
Ania

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 21:05 | 31.03.2018

Moi drodzy zycze wam wszystkim wesolych swiat

Alusia74 dołączył
16.04.2018

Alusia74 12:09 | 16.04.2018

>Dzien dobry.
>Serdecznie wszystkich witam.jezeli komos bedzie potrzebna moja pomoc w Gruzji lub
>Armenii prosze dzwonic lub pisac. Whatsap lub Viber +995 558 18 60 37 David
>Mail: kierowca.gruzja@mail.ru
>Pokaze wam nailepij jak mozna te 2 piekne i ciekawe kraje

Witam serdecznie
Chcialabym podziekowac rowniez tutaj Davidowi za piekny pobyt w Gruzji i Armenii . Nasza ekipa liczyla 5 osob ....3 dorosle osoby i 2 nastolakow , David odebral nas z lotniska i do konca pobytu byl z nami, przez 11 dni 😊 Wszystko bylo bardzo dobrze zoorganizowane , David jest bardzo punktualny , przemily i naprawde godny polecenia. Zwiedzilismy przepiekne miejsca w przemilej atmosferze i zal bylo sie zegnac na lotnisku . Z calego serca polecam jego uslugi , nie ma nic lepszego jak zwiedzanie krajow z ludzmi , ktorzy tam zyja i potrafia pokazac To czego nie ma czasami w zadnych przewodnikach 😊
Jeszcze raz ogromne podziekowania Tobie David i coz. .......do zobaczenia ))))

pioseq dołączył
14.05.2016

pioseq 10:06 | 14.05.2018

Właśnie wróciliśmy z Gruzji.
Naszym kierowcą, przewodnikiem i przyjacielem był... DAVID.
Wspaniały , uczciwy i sympatyczny człowiek.
Posiada olbrzymią wiedzę o Gruzji i jej historii.
Zawiózł nas wszędzie, pokazał wszystko - spędziliśmy z nim wspaniały czas.
Jest sumienny i elastyczny.
Jako pierwszy złożył mi życzenia urodzinowe a w prezencie - dodatkowa wycieczka do dwóch monastyrów w okolicy Kutaisi!!
Pozdrawiamy Cię serdecznie / cała czwórka i szykujemy się na Armenię

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 18:01 | 14.05.2018

Bardzo mi milo za tak piekne komplementy :-)
Ja rowniez was serdecznie pozdrawjam

haku dołączył
24.06.2018

haku 15:10 | 24.06.2018

Witam

Właśnie powróciłem z rodzicami z dwutygodniowego pobytu w Armenii z Dawidem (6.06-19.06).

Było to już nasze drugie spotkanie (gdyż Dawid był również naszym przewodnikiem i kierowcą w Gruzji) i z uśmiechem na twarzy mogę zachęcić do korzystania z usług Dawida.

Zjechaliśmy Armenię wzdłuż i wszerz, udaliśmy się do miejsc, które nie są opisywane w przewodnikach (a jedynie znają je miejscowi), spróbowaliśmy wszystkich najważniejszych dań i zaliczyliśmy wszystko co się tylko dało :D

Dawid świetnie radzi sobie za kierownicą, ma doskonałe poczucie humoru (i luz), obycie z ludźmi i łatwość komunikacji. Rekomenduje tylko to co samemu uważa za warte obejrzenia i pomaga w załatwieniu wejściówek oraz hoteli do spania.

No i chyba tylko z nim mogliśmy poznać lokalną rodzinę, w której kobieta gotowała tak obłędne obiady, że głowa mała.

Powiem tak - dwa razy pojechałem na dwa tygodnie, dwa razy poznałem mega ciekawe kraje (historycznie i kulturowo) i dwa razy skorzystałem z usług Dawida, a za rok już kombinuję czy by dało rade zaliczyć Iran i spotkać się po raz trzeci.

Także gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości kogo wybrać to w pierwszej kolejności polecam Dawida :) !

PS. Dzięki jeszcze raz! Było mega pozytywnie!

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 15:46 | 04.07.2018

Bardzo dziekuje i oczywiscie zapraszam do Armenii.
Serdecznoe pozdrawjam
David Megulov

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl