e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne

Wynajecie kierowcy z samochodem

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 12:51 | 01.01.2018

Dzien dobry.
Serdecznie wszystkich witam.jezeli komos bedzie potrzebna moja pomoc w Gruzji lub Armenii prosze dzwonic lub pisac. Whatsap lub Viber +995 558 18 60 37 David
Mail: kierowca.gruzja@mail.ru
Pokaze wam nailepij jak mozna te 2 piekne i ciekawe kraje

[fb] Dariusz Dec dołączył
16.01.2018

[fb] Dariusz Dec 17:16 | 16.01.2018

Polecam , nie ma lepszego przewodnika w Gruzji jak David. Spędziliśmy wspaniały czas dzięki niemu. David potrafi wszystko załatwić, pokazał nam miejsca , których nie znajdziecie w przewodnikach. Biegle mówi po polsku.Pomaga nawet w przypadkach losowych jak choroba. Zawsze służy pomocą.

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 08:27 | 18.01.2018

Witam cie Darku.Dziekuje za cieple slowa
Pozdrawjam

Bicykle dołączył
23.07.2014

Bicykle 13:55 | 25.01.2018

Będę sceptyczny co do osoby Davida bo jako nasz przewodnik i kierowca pokazał nam Gruzję jak nikt inny by tego nie zrobił, zagwarantował tyle dobrego humoru ile pomieści się w kanionie Okatse , logistycznie wspiął się na Kazbek, zapewnił tyle ciepła ile jest latem w Batumi, przekazał tyle informacji ile litrów wody jest na tamie Inguri oraz pozwolił zrozumieć jak ważne jest w życiu oszczędzanie :-) na samolot do Gruzji w przyszłym roku. I to właśnie mnie w nim denerwuje jako Polaka nie ma się do czego przyczepić :-))))

David Najlepszy
Serdecznie Polecam niezdecydowanym bo wartooooo
Szymon & ekipa

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 14:55 | 25.01.2018

Dziekuje Szymonku..bardzo mi milo ze docenjacie to co robie..a robie to naprawdy od calego serdca mam nadzieje ze to czuc i widac:-)
Ja rowniez was serdecznie wszystkich pozdrawjam
Wasz David :-)

Regina dołączył
27.01.2018

Regina 01:31 | 28.01.2018

Witam
byłam w Gruzji w 2016 roku, podróżowałam ze szwagierką, korzystając z usług kierowcy Davida. To gościnny, opiekuńczy, miły i niezwykle towarzyski kierowca i kumpel. Rozmowa z nim po polsku, to nie tylko dogadanie się. Można gadać z nim o wszystkim, a szczególnie o ciekawostkach Gruzji.
Polecam, jeżeli ktoś się wybiera.
Ja cały czas myślę o podróży po Armenii, ale nie wiem, czy mi to wyjdzie.
Pozdrawiam, Regina i Teresa

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 21:05 | 02.02.2018

Dziekuje Regina..Ja rowniez mam nadzieje ze kidys znow sie zobaczimy.i pokaze wam Armenie
Serdecznie pozdrawjam
David

Zorenka dołączył
05.02.2018

Zorenka 13:42 | 05.02.2018

David jest najlepszym przewodnikiem pod słońcem.Bardzo punktualny i słowny.Przed wyjazdem czytaliśmy opinie o nim, ale rzeczywistość przerosła oczekiwania.Od momentu przyjazdu towarzyszył nam bez przerwy , pokazał najpiękniejsze miejsca i najlepszą kuchnię.
Polecamy bardzo .

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 14:01 | 05.02.2018

Bardzo dziekuje Zorena...Bardzo mi milo ze mnie tak docenjacie i piszecie tak cieple opinji...
Serdecznie pozdrawjam

marcinnarloch dołączył
05.02.2018

marcinnarloch 20:06 | 05.02.2018

Cześć Wszystkim. Wypad do Gruzji zaplanowała żona. Najpierw chciała wszystko sama załatwić na własną rękę, ale wtedy natrafiła na jednym forum podróżniczym na Dawida. Mieliśmy jeździć z nim dwa dni. Jego oferta, zachowanie, obeznanie, opowieści i informacje sprawiły, że nie rozstaliśmy sie z nim przez cały wyjazd! Facet jest naprawdę super (tak jak jego brat). Pokazali nam wszystko co mieliśmy w planach zobaczyć, do tego dorzucili dużo od siebie (wybór miejsca na supre był idealny, aż wychodzić się nie chciało - nie mogło :), pełna opieka, kultura i ukierunkowanie na klienta. No po prostu bylem w szoku. Jak trzeba było to także zaopiekował się naszym małym synkiem (3 lata). Pełen profesjonalizm. Po tym wyjeździe pozostawaliśmy w kontakcie, a rok później wybraliśmy się z jego bratem do Armenii (Dawid i Georgi mówią po polsku). Powtórka z historii - czuliśmy się tak jak w Gruzji - nie jako klienci, lecz jako bliscy przyjaciele Nie wyobrażam sobie tych podròży bez Dawida i jego brata. Dzięki Nim mogliśmy w pełni poznać te kraje, ludzi tam mieszkających, lokalne napoje i jedzenie, atrakcje i miejsca turystyczne, jak i te bez turystów ... Dzięki chłopaki!! Są to osoby godne polecenia, którym spokojnie można zaufać. My im zaufaliśmy i wierzcie nam, nie żałujemy!!!

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 22:23 | 05.02.2018

Dziekuje ..Cala przyjemnosc po naszej stronie :-)
my rowniez serdecznie pozdrawjamy

mariakow dołączył
15.02.2018

mariakow 13:14 | 15.02.2018

Jeśli ktoś potrzebuje tłumaczeń, to mogę polecić www.junique.com.pl/ 

Tojaania dołączył
22.02.2018

Tojaania 12:26 | 22.02.2018

Witam serdecznie. Tyle ciepłych słów pod adresem Pana Davida, że postanowiłam spróbować. Wybieramy się do Gruzji we wrześniu na 9 dni. Przylot do Kutaisi 13.09.18. Bardzo proszę Panie Dawidzie o informację odnośnie ceny za dobę podróży z Panem. Mój e-mail: miropolo@op.pl
Dziękuję i pozdrawiam
Ania

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 21:05 | 31.03.2018

Moi drodzy zycze wam wszystkim wesolych swiat

Alusia74 dołączył
16.04.2018

Alusia74 12:09 | 16.04.2018

>Dzien dobry.
>Serdecznie wszystkich witam.jezeli komos bedzie potrzebna moja pomoc w Gruzji lub
>Armenii prosze dzwonic lub pisac. Whatsap lub Viber +995 558 18 60 37 David
>Mail: kierowca.gruzja@mail.ru
>Pokaze wam nailepij jak mozna te 2 piekne i ciekawe kraje

Witam serdecznie
Chcialabym podziekowac rowniez tutaj Davidowi za piekny pobyt w Gruzji i Armenii . Nasza ekipa liczyla 5 osob ....3 dorosle osoby i 2 nastolakow , David odebral nas z lotniska i do konca pobytu byl z nami, przez 11 dni 😊 Wszystko bylo bardzo dobrze zoorganizowane , David jest bardzo punktualny , przemily i naprawde godny polecenia. Zwiedzilismy przepiekne miejsca w przemilej atmosferze i zal bylo sie zegnac na lotnisku . Z calego serca polecam jego uslugi , nie ma nic lepszego jak zwiedzanie krajow z ludzmi , ktorzy tam zyja i potrafia pokazac To czego nie ma czasami w zadnych przewodnikach 😊
Jeszcze raz ogromne podziekowania Tobie David i coz. .......do zobaczenia ))))

pioseq dołączył
14.05.2016

pioseq 10:06 | 14.05.2018

Właśnie wróciliśmy z Gruzji.
Naszym kierowcą, przewodnikiem i przyjacielem był... DAVID.
Wspaniały , uczciwy i sympatyczny człowiek.
Posiada olbrzymią wiedzę o Gruzji i jej historii.
Zawiózł nas wszędzie, pokazał wszystko - spędziliśmy z nim wspaniały czas.
Jest sumienny i elastyczny.
Jako pierwszy złożył mi życzenia urodzinowe a w prezencie - dodatkowa wycieczka do dwóch monastyrów w okolicy Kutaisi!!
Pozdrawiamy Cię serdecznie / cała czwórka i szykujemy się na Armenię

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 18:01 | 14.05.2018

Bardzo mi milo za tak piekne komplementy :-)
Ja rowniez was serdecznie pozdrawjam

haku dołączył
24.06.2018

haku 15:10 | 24.06.2018

Witam

Właśnie powróciłem z rodzicami z dwutygodniowego pobytu w Armenii z Dawidem (6.06-19.06).

Było to już nasze drugie spotkanie (gdyż Dawid był również naszym przewodnikiem i kierowcą w Gruzji) i z uśmiechem na twarzy mogę zachęcić do korzystania z usług Dawida.

Zjechaliśmy Armenię wzdłuż i wszerz, udaliśmy się do miejsc, które nie są opisywane w przewodnikach (a jedynie znają je miejscowi), spróbowaliśmy wszystkich najważniejszych dań i zaliczyliśmy wszystko co się tylko dało :D

Dawid świetnie radzi sobie za kierownicą, ma doskonałe poczucie humoru (i luz), obycie z ludźmi i łatwość komunikacji. Rekomenduje tylko to co samemu uważa za warte obejrzenia i pomaga w załatwieniu wejściówek oraz hoteli do spania.

No i chyba tylko z nim mogliśmy poznać lokalną rodzinę, w której kobieta gotowała tak obłędne obiady, że głowa mała.

Powiem tak - dwa razy pojechałem na dwa tygodnie, dwa razy poznałem mega ciekawe kraje (historycznie i kulturowo) i dwa razy skorzystałem z usług Dawida, a za rok już kombinuję czy by dało rade zaliczyć Iran i spotkać się po raz trzeci.

Także gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości kogo wybrać to w pierwszej kolejności polecam Dawida :) !

PS. Dzięki jeszcze raz! Było mega pozytywnie!

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 15:46 | 04.07.2018

Bardzo dziekuje i oczywiscie zapraszam do Armenii.
Serdecznoe pozdrawjam
David Megulov

Evva dołączył
26.07.2018

Evva 20:52 | 26.07.2018

Spędziliśmy z Davidem dwa tygodnie w Armenii i Gruzji.
Serdecznie polecam pomoc Davida. Jest komunikatywny, otwarty i doskonale mówi po polsku. Opowieść o życiu codziennym, polityce, gospodarce znakomite. Przed wyjazdem mieliśmy świetny kontakt, pomógł ułożyć ciekawą trasę. Pokazał miejsca znane tylko lokalesom, cuda przyrody, sztuki i kuchni. Bez problemów modyfikował trasę podczas objazdu, dorzucając kolejne ciekawe miejsca.

Dzięki David za pokazanie piękna Kaukazu. Już powstają plany ponownego przyjazdu :)
Mam nadzieję, że się spotkamy, bo podróżowanie z Tobą to przyjemność

Joanna_JM dołączył
04.08.2018

Joanna_JM 10:36 | 04.08.2018

Skorzystałyśmy z usługi przejazdu po Gruzji z kierowcą – Erikiem poleconym przez Davida i obie przyznajemy, że kierowca przerósł wszelkie nasze oczekiwania. W swojej roli spisał się perfekcyjnie, a do tego zapewnił miłe, kulturalne towarzystwo i wsparcie. Erik nie tylko punktualnie i zgodnie z harmonogramem woził nas w umówione miejsca oraz organizował godne polecenia noclegi w miłej tutejszej atmosferze, ale przede wszystkim dbał o to, by niczego nam nie zabrakło. Zawsze znalazł czas na nasze zachcianki i kaprysy w postaci przystanków na papierosa czy dodatkowe jedzenie :) Dzięki niemu poznałyśmy wiele lokalnych ciekawostek i ważnych elementów kultury, których nie znalazłybyśmy w drukowanym podręczniku. Podróż z lokalnym kierowcą to najlepsza forma zwiedzania, jaką można sobie wyobrazić. Zwłaszcza z takim z Erikiem – bardzo dobrym kierowcą, z którym czułyśmy się bezpiecznie, zaangażowanym przewodnikiem, który pokazał nam piękne miejsca z każdej perspektywy i opowiadał o nich ważne ciekawostki kulturowo-historyczne, a także cierpliwie na nas czekał i bardzo ugodowo dostosowywał się do naszych potrzeb. Komunikacja po angielsku – świetna. Dzięki niemu łatwiej było nam kupować bilety na lokalne atrakcje czy załatwić cokolwiek lokalnie, gdyż w Gruzji angielski nie jest ludziom zbytnio znany. Ten ciepły człowiek sprawił, że to były najlepsze wakacje, a do Gruzji chcemy kiedyś wrócić. Taki towarzysz podróży to zdecydowanie więcej niż zwykły kierowca. Polecimy z całego serca absolutnie każdemu. Pan Dawid z kolei zorganizował wszystko w 100% zgodnie z ustaleniami i upewniał się, czy wszystko jest zgodne z oczekiwaniami. Pełen profesjonalizm.

pwarlikowski dołączył
11.11.2015

pwarlikowski 21:29 | 08.08.2018

Witam wszystkich
Z całą pewnością polecamy propozycję przygody w Gruzji z Davidem. Bardzo ciekawie opowiedziana historia, mile spędzony czas, dużo humoru, mnóstwo ciekawostek, pozytywne nastawienie - to tylko niewiele co David Nam pozostawił w pamięci po tej wycieczce.
Niezapomniane wrażenia, które do dnia dzisiejszego wywołują uśmiech na Naszej Twarzy, sprawiają, że wycieczka zorganizowana przez Davida, zaszczepiła w Nas chęć poznania Gruzji jeszcze bardziej... Poprzez zaangażowanie Davida i to ile serca włożył w zorganizowanie całej wyprawy, pozytywnie nas zaskoczyła, nie musieliśmy się martwić o żadne szczegóły - noclegi, jedzenie, zwiedzanie.
Sama jazda autem z Davidem była mile, ciekawie , bezpiecznie spędzonym czasem.
A sama Gruzja - piękny kraj, jest tyle ciekawych miejsc, tak ,ze codziennie jest coś bardziej zachwycającego. Moje drugie, tak piękne miejsce na świecie.
A i..... jeśli będziecie "fajni" podróżnicy to David zabierze Was tam, gdzie nikt tego Wam nie pokaże , tak więc starajcie się :)))
Poznaliśmy również przesympatycznego i zawsze uśmiechniętego brata Davida. Georgij świetnie mówi po polsku i również potrafi zainteresować swoich współpodróżników ciekawymi opowieściami.
PS. tak jak mówiłeś , już brakuje mi tej jazdy autem z Tobą:)
Do zobaczenia David :)
Pozdrawiamy i zapraszamy do siebie:)
Ania&Piotr

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 00:19 | 20.08.2018

Witam moi drodzy.
Bardzo wam dziekuje za tak cieple i dobre slowa...Bardzo mi milo ze tak docenjacie mnie i moich chlopakow.
Serdecznie was wszystkich pozdrawjam

Jacek B dołączył
06.08.2018

Jacek B 13:10 | 27.08.2018

Witam
Mieliśmy okazję zwiedzać Gruzję wraz ze znajomymi w sierpniu 2018 roku. Skorzystaliśmy z oferty Davida, ale naszym kierowcą, przewodnikiem, opiekunem, doradcą a przede wszystkim super towarzyszem został Samvel. Każdy dzień obfitował w niezapomniane przeżycia, a ułożony program zwiedzania przez chłopaków był rewelacyjny. Pozwolił się nam zapoznać z historią Gruzji i choć trochę ją poznać, pomimo, że przejechaliśmy ponad 3 tyś. km. Szczególne podziękowania należą się Samvelowi, który coraz lepiej mówi po polsku. Stworzył bardzo miłą, a wręcz rodzinną atmosferę. Polecamy ich usługi. Pozdrowienia dla Samvela od brata z Polski.

katiuszkama dołączył
27.08.2018

katiuszkama 20:22 | 27.08.2018

გამარძობათ ! (Cześć!)

Nigdy nie udzielamy się na podobnych forach, ale to co dała nam podróż do Gruzji sprawiła, że nie można było tego przemilczeć. Ale od początku...

Spontanicznie zabukowaliśmy do Gruzji bilety razem z moim chłopakiem. Mieliśmy wybrać się w większej grupie przyjaciół i tak też zakupiliśmy bilety, jednak przed samym wyjazdem (dokładnie kilka tygodni przed wylotem) przyjaciele zrezygnowali i od tak zostaliśmy tylko we dwoje.

Rozważaliśmy nawet rezygnacje z wyjazdu, bo nie od dziś wiadomo, że do podróży przyjaciele są wskazani :D

I wiecie co... dobrze, że nie zrezygnowaliśmy, bo tam poznaliśmy kolejnych przyjaciół i kto wie czy nie takich na całe życie...

Szybko zrobiliśmy listę miejsc, które chcieliśmy zobaczyć równie szybko doszliśmy do tego, że podróż marszrutkami wykluczałaby zobaczenie tych wszystkich miejsc na liście.
Postanowiliśmy poszukać innego rozwiązania i tak natrafiliśmy na forum wynajęcia kierowcy w Gruzji.

Byliśmy pełni obaw jak to ma wyglądać czy się dogadamy, jak to będzie..., ale przy pierwszym telefonie byliśmy oszołomieni, David mówił świetnie po polsku, od razu wydał nam się życzliwi i profesjonalny.

Koniec końców zdecydowaliśmy się podróżować z nim w trakcie naszego pobytu w Gruzji. Niestety on sam nie mógł się nami zaopiekować, ale polecił nam swojego brata.
Podczas rozmowy telefonicznej David przekazał nam, że jego brat jedynie trochę mówi po polsku (żebyście widzieli moje przerażenie w oczach :P). Pierwsza myśl w głowie jak się dogadamy...

I tak natrafiliśmy na Giorgia. Ku naszemu zdziwieniu Giorgi mówił bardzo dobrze po polsku i nie mieliśmy najmniejszego problemu, żeby siebie zrozumieć. I tak zaczęła się nasza wspólna podróż, której rozmów nie było końca, dziesiątki godzin spędzonych we wspólnym samochodzie, śpiewając największe hity, wieczorne rozmowy przy piwie i winie z widokiem na lodowiec, aż w końcu wspólny śmiech do utraty tchu :D (Giorgi wiesz o co chodzi :P)

Już pierwszego dnia wiedzieliśmy, że to nie był błąd.
Nasza podróż rozpoczęła się od Davit Garedża niesamowitego miejsca, które na zawsze zostanie w naszych myślach i sercach.
Pewnie gdybyśmy przyjechali tam sami, nie dotarlibyśmy na sam szczyt, a także do jego zakamarków, które nam pokazał Giorgi, a przede wszystkim nie spojrzelibyśmy na horyzont Azerbejdżanu.

Po pierwsze Giorgi pokazywał nam wszystkie miejsca, które chcieliśmy zobaczyć do tego nam o nich opowiadał, a także polecał miejsca które po drodze warte były odkrycia.

Warto wspomnieć, że Girogi to świetny kierowca, czuliśmy się bezpiecznie i pewnie podróżując z nim.

Każdy dzień to była pewnego rodzaju uczta, podróż wrażeń, podróż smaków, podróż niesamowitych emocji.

Gierogi dziękujemy Ci jeszcze raz za uchylenie drzwi do Waszego kraju, za to, że mogliśmy poznać Ciebie oraz Gruzję.

Najtrudniejsza chwila podczas wjazdu?

To rozstanie na lotnisku i nasze łzy w kącikach oczu, że to koniec naszej podróży, ale nie koniec wspólnych rozmów.
Tam na lotnisku już w naszych głowach krążyła myśl... wrócimy, bo jakby inaczej miało być, coś w tym jest, że wystarczy jedna podróż do Gruzji, a cząstką myśli zostaje się tam na zawsze.

Jak było?

To proste, było niesamowicie... To jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, to miejsce które tworzy przede wszystkim natura, ale także i ludzie.

Pozdrawiamy

Kasia i Arek

David.Megulov dołączył
01.01.2018

David.Megulov 20:36 | 27.08.2018

Bardzo wam wszystkim dziekuje ja i w imienju moich chlopakow za tak cieple slowa..Bardzo sie cieszimy ze wam sie podobalo i ze my braliszmy w tym udzial zeby zapoznac was z naszym krajem..Serdecznie wszystkich pozdrawjamy i mamy nadzieje ze kiedysz sie spotkamy

Marta U dołączył
30.08.2018

Marta U 08:53 | 12.09.2018

Podróż z Wami to była czysta przyjemność. Byliśmy w Gruzji dwa tygodnie 18.08-01.09.2018, i muszę przyznać że David załatwił nam wszystko! Cudownego kierowcę - Erika, piękną pogodę i przygody, które trzeba powtórzyć. :)
Pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie:
1. Świetny kierowca Erik, który zaopiekował się nami tak, że czuliśmy się jak w domu, od odbioru z lotniska aż do ostatniego dnia, gdy żegnaliśmy się ze łzami w oczach :) :)
2. Plan zrealizowany w 100%, ale w luźnej atmosferze, bez pośpieszania bo czas przeznaczony na atrakcje jest dobrze skalkulowany,
3. Komfortowy samochód,
4. Piękna pogoda, którą Erik, David i reszta załatwili nam na górze :P

Samo słowo POLECAM to za mało, żeby podziękować za to wszystko co dla nas przygotowaliście! Do zobaczenia w Armenii w 2019

Marta, Przemek, Iza, Szymon, Ania, Marcin

Bożena_L dołączył
09.09.2018

Bożena_L 12:50 | 20.09.2018

Bardzo polecam Davida jako kierowcę, przewodnika i organizatora wyjazdu do Armenii. Byliśmy na przełomie maja i czerwca w 6 osó , z czego część z nas znała Davida z poprzedniego wyjazdu. Jestem nadal pod wrażeniem naszej podróży do Armenii i piękna jej krajobrazów. David zarezerował nam hotele i polecał fajne miejsca z lokalnym jedzeniem. Odpowiadał cierpliwie na nasze liczne pytania dotyczące życia codziennego Ormian i Gruzinów. Ma duże poczucie humoru, i cała podróż była pełna śmiechu i zabawy. David proponuje trasę wycieczki mailowo dużo wcześniej przed wyjazdem, dostosowuje ją do zainteresowań swoich turystów. Planujemy już kolejny wyjazd z Davidem, tym razem po Gruzji.

Lidia M.G dołączył
27.09.2018

Lidia M.G 14:07 | 27.09.2018

Właśnie wróciliśmy z Gruzji, którą zwiedzsliśmy z Davidem.
David pomógł nam ułożyç realny programu uwzględniając
nasze zainteresowania. Podróż z nim to sama przyjemność
Tzn, punktualność, znsjomość kraju, ludzi, i realiów.
Świetnie prowadzi samochód omijąc wszystkie przeszkody.
Ma duże poczucie humoru, co ułatwia podróżowanie
w czasie wielu godzin jazdy.Znajomość języka polskiego fantastyczna.
Polecamy jego usługi z całym przekonaniem. Lidka, Wojtek i pozostała
część załogi

Artur356 dołączył
27.09.2018

Artur356 18:45 | 27.09.2018

Witamy
Wycieczka z Davidem to był strzał w dziesiątkę.Spędziliśmy wspaniały czas dzięki niemu.
Perfekcyjna organizacja i profesjonalizm jednocześnie na pełnym luzie z poczuciem humoru. Pokazał nam Gruzję i Armenię. Sami byśmy nie trafili do tych miejsc wartych uwagi.
David potrafi wszystko załatwić, zorganizował nam transport z Baku do Lagodeki.
Bardzo dobrze mówi po polsku. Zawsze służy pomocą.
Gorąco polecamy

David bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.
Artur i Beata

JarekB dołączył
12.10.2018

JarekB 22:03 | 12.10.2018

Minęło już kilka dni od powrotu z pięknej Gruzji a nasze zauroczenie tym krajem ciągle trwa. Przyszedł w końcu czas, żeby podzielić się naszymi wrażeniami. Plany podróży do Gruzji rodziły się w głowach od dawna. Trochę przewodników, trochę książek i w końcu decyzja o wyjeździe. Był pomysł by samemu podróżować ale natknąłem się to forum i przeczytałem opinie o Davidzie. Krótka narada i szybka decyzja, chcemy podróżować z lokalnym kierowcą. Ustalenia sprawnie dokonywaliśmy z Davidem a naszym przewodnikiem-kierowcą został Erik. Obaj Panowie spisali się na medal, przepraszam bo pominął bym Georgiego (brata Davida) i Valerego kolejni kierowcy-przewodnicy, których udało nam się poznać i od razu polubić. Cały pobyt świetnie zorganizowany, bezpieczny transport, noclegi z klimatem, fantastyczne miejsca były na najwyższym poziomie.
Osobny wątek musimy poświęcić Erikowi, który odkrył zupełnie nieznany nam świat. Świetnie zorganizowany, komunikatywny, uśmiechnięty, pomocny, towarzyski itp. itd.😊 – POLECAMY!!!
Jeżeli ktoś planuje wyjazd do Gruzji lub Armenii to gorąco polecam skorzystanie z usług Davida oraz Georgiego, Eryka, Valerego.
Chłopaki - dziękujemy za wspólne podróżowanie, pozdrawiamy i życzymy powodzenia.
Do zobaczenia.

Romek z ekipą! dołączył
23.10.2018

Romek z ekipą! 20:50 | 23.10.2018

Cześć!
Nasza 5 osobowa paczka młodych (jeszcze) ludzi, zakochała się w Gruzji od pierwszego dnia - piękny kraj, wspaniali ludzie, niezapomniane widoki, długo by wymieniać :) Nie wahajcie się przy podjęciu decyzji o wyjeździe, to naprawdę niepowtarzalne przeżycie, a jeżeli już się zdecydujecie to tylko z tymi chłopakami!
Organizator David i Samvel, z którym mieliśmy przyjemność spędzić 11 dni mieli ogromny wpływ na naszą ocenę. Plan wycieczki został skrojony na miarę, dostosowany zarówno do śpiochów z naszej paczki jak i tych wstających z samego rana. Dzięki temu udało nam się odwiedzić wszystkie interesujące nas miejsca, wyspać się i zjeść pyszną kolację każdego dnia. Nasz kierowca, który w zasadzie był naszym współtowarzyszem wycieczki - Samvel, to po prostu równy gość, swój chłop jak to mówią :) Był wyrozumiały, gdy chcieliśmy pospać nieco dłużej dzień po suprze i bardzo pomocny. Często wręczał nas w kryzysowych sytuacjach, gdy język angielski nie wystarczał, żeby się porozumieć. Dodatkowo jest on otwarty i słucha dobrej muzyki (obowiązkowo zabierzcie również swoją muzykę, Samvel lubi wymieniać się takimi doświadczeniami!). Nie grozi wam też oczywiście jazda w niezręcznej ciszy, no chyba, że zaśnięcie zmęczeni po całym dniu zwiedzania.
Polecamy gorąco.
Pozdrowienia z Polski!

DANIEL RUDNICKI dołączył
12.11.2018

DANIEL RUDNICKI 18:25 | 12.11.2018

Dawid to Cudowny przewodnik wspaniały czlowiek pokazal nam Gruzje i Armenie całym sercem jezeli podróżować to tylko z nim. !!!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl