Forum dyskusyjne

Bardzo proszę o kilka informacji 128513 128513

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

IwonaC dołączył
11.03.2018

IwonaC 13:12 | 11.03.2018

Kochani, wybieram się początkiem września do Gruzji z grupą 8 osób, mam kila pytań, może ktoś pomoże?
* jaki jest koszt wynajęcia auta na trasie Mestia- Ushguli-Mestia?
* z jakim wyprzedeniem bookować pociąg Tbilisi- Batumi?
* jakie temperatury mogą nas spotkać w górach na początku września np. w Ushguli?

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 13:50 | 11.03.2018

Mogę Ci odpowiedzieć na punkt trzeci. Słonecznie, ciepło lub bardzo ciepło - byłem prawie cały wrzesień. Prawie cały czas krótki rękawek, czasami windstopper. Nawet powyżej 3 tys. metrów.

IwonaC dołączył
11.03.2018

IwonaC 14:13 | 11.03.2018

Dziękuje za info 😁

[fb] Piotr Michalski dołączył
01.02.2017

[fb] Piotr Michalski 23:03 | 11.03.2018

ok 70 dolarow
kupisz je normalnie w dniu wyjazdu , to jest zwykly pociag bez kuszetek , w Batumi jestes ok 5-6 rano wiec lipna godzina . Mi to nie przeszkadzalo wiec zamiast brac taksowke z dworca w Batumi do centrum zrobilem sobie spacer
poczatek wrzesnia powinien byc bardzo cieply , zimno zaczyna byc w pazdzierniku

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 08:32 | 12.03.2018

Pocig Tbilisi + Batumi . Dwa lata temu jechałem pociagiem popoudniowym wyjazd z Tbilisi ok. 15. Bilety dotły w dniu wyjazdu. Ceny nie pamiętam, ale nie zzrobiła na mnie jakiegoś wrażenia - dlatego sądzę, że była podobna do cen w Polsce.
Temperatury w górach podobne jak u nas o tej porze (n może kilka stopni cieplej). Dlatego nocami mozna już się spodziewać 0, a w dzień nie przegrzejecie się.

jurekpu dołączył
12.12.2016

jurekpu 08:32 | 12.03.2018

Pocig Tbilisi + Batumi . Dwa lata temu jechałem pociagiem popoudniowym wyjazd z Tbilisi ok. 15. Bilety dotły w dniu wyjazdu. Ceny nie pamiętam, ale nie zzrobiła na mnie jakiegoś wrażenia - dlatego sądzę, że była podobna do cen w Polsce.
Temperatury w górach podobne jak u nas o tej porze (n może kilka stopni cieplej). Dlatego nocami mozna już się spodziewać 0, a w dzień nie przegrzejecie się.

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 17:26 | 13.03.2018

koszt samochodu (BUS dla 8 osób) niedawno to 200GE
warto dogadać się z kierowcą (właścicielem) o imieniu DIDO, zna język polski, w każdym razie rozumie co się do niego mówi. Do tego jest fantastycznym gawędziarzem i ma niesamowite poczucie humoru. Swoich pasażerów zawozi po drodze do "zaprzyjaźnionych" producentów bimbru (w najlepszym tego słowa znaczeniu), degustacja jest obowiązkowa. Ponieważ picie bez toastu jest zwykłym ochlajstwem należy na tę okoliczność mieć przygotowany toast, najlepiej w języku rosyjskim

Artur Gregorian dołączył
13.04.2018

Artur Gregorian 18:11 | 13.04.2018

Oferuję wycieczki w Gruzji i Armenii, wycieczki indywidualne i grupowe, wygodny samochód dla 6 osób, stworzymy niezastapiony plan wycieczki dla każdego klienta

dla kontaktu:
+995555309699 whatsapp
facebook.com/easytourgeorgia 
ar2rik@gmail.com

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl