Forum dyskusyjne


Podróżowanie w ciąży - dokąd polecacie

kategoria podróże po świecie

Marti* dołączył
20.10.2015

Marti* 17:16 | 28.03.2018

Witacie!

Dotąd od wielu lat aktywnie uczestniczyłam w dyskusjach jako miłośniczka podróży i ich realizatorka, a dziś pisze również jako przyszła Mama :)

Nasze Marzenie jest w fazie spełniania się z czego jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi :) wraz z pojawieniem się dziecka na świecie z pewnością przewróci się nasz glob do góry nogami :) wiele osób powtarza, że życie nam się zmieni (a i owszem zgadzam się z tym) i że pora skończyć z podróżami (kategorycznie zaprzeczam :) ) Chciałabym pogodzić z sobą pasje podróżowania z powiększającą się rodziną, zmienić formę podróżowania, standard czy kierunki - ale nie przestać :) A pora na takie zmiany już teraz gdy brzuszek rośnie :)

W związku z tym, pytanie do Was Moi Drodzy - jakie kierunki polecacie na wakacje dla przyszłych rodziców, którzy panują urlop dwutygodniowy od 23 kwietnia? Wtedy będzie to okres 18-19 tygodnia ciąży.

Z naszych preferencji to jak zawsze - coś do odpoczynku i aktywności - z umiarem rzecz jasna :)

Propozycje miejsc, kwaterunku?

:)


YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:16 | 13.06.2018

Europa. W Azji, Afryce itp. masz inną florę bakteryjną. O dalekich podróżach trzeba było myśleć przed ciążą albo po.


rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 14:25 | 14.06.2018

Polecam Czarnogórę, jako połączenie błogiego lenistwa na plaży i aktywności. Kilka słów o tym pięknym kraju: jadziemlecim.wordpress.com/2018/04/03/czarnogora-wakacyjnie/ Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl