Forum dyskusyjne

PARANOJA - guns99kz

kategoria uwagi do forum i serwisu

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 16:22 | 02.04.2018

Adminko, gdzie jesteś???
7 wątków tego "guns99kz "
Może warto usunąć?????

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 20:26 | 02.04.2018

Oczywiście warto :-)
Dzięki i już nie ma.

A gdzie jestem? No przecież Święta są 8-D

pozdrawiam

GlobAdmin

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 20:32 | 02.04.2018

:)

jbm dołączył
04.02.2019

jbm 12:34 | 12.02.2019

Jakieś 2 albo 3 lata temu odszedłem z Globtrotera z powodu poziomu awantur, myślę, że było to wówczas blisko apogeum. Za główną przyczynę uważałem wówczas zbyt rozwinięte narzędzia do rywalizacji i nawet korespondowałem o tym z sympatyczną Adminką Globa. Rozumiem, że nie ma woli do stępienia tych narzędzi ale funkcjonując na G+ poznałem świetne narzędzie które na tym portalu blokowało skutecznie pyskówki. Mianowicie jeśli
inny uczestnik wpisywał mi chamskie komentarze lub też wylukrowane (bym się rewanżował) to w swoim koncie miałem przycisk jego zablokowania. Gdy to zrobiłem to ów "aktywista" nie miał dostępu do moich zdjęć ani konta a ja chyba tylko miałem możliwość zdjęcia z jego konta blokady, gdy uznałem, że już wystarczy tej izolacji. Działało to świetnie nawet na jednym z czołowych awanturników z Globa, który też zaistniał na G+, było to narzędzie straszakiem, który zmuszał komentujących do zastanowienia się nad treścią. Może by to zastosować Globtroterze? G+ jeszcze funkcjonuje tylko kilka tygodni (zamykają portal) może by tam to podejrzeć? Pozdrawiam. JM

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 16:50 | 15.02.2019

>Adminko, gdzie jesteś???
>7 wątków tego "guns99kz "
>Może warto usunąć?????

Na niektórych forach administrator powierza niektórym 'zaufanym' członkom for pewne prawa-np. mogą oni usuwać posty czy też nawet członków (zwykle administrator może z powrotem takie posty/członków przywrócić).

Ponieważ trudno, aby administrator monitorował fora 24/7, jest to, moim zdaniem, świetny sposób na szybkie pozbywanie się wpisów (i wpisowiczów), których wypowiedzi z turystyką nie mają nic wspólnego.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 17:29 | 15.02.2019

Była już tutaj o tym dyskusja. O ile dobrze pamiętam admin oczekiwał wyborów i jakoś umarło to śmiercią naturalną przez zaniechanie.

jbm dołączył
04.02.2019

jbm 21:33 | 15.02.2019

>Była już tutaj o tym dyskusja. O ile dobrze pamiętam admin oczekiwał wyborów i jakoś
>umarło to śmiercią naturalną przez zaniechanie.
Ja nie myślałem o wyborze ale by każdy autor zdjęcia mógł zablokować dostęp do swojego konta osobie, która go uraczyła nieodpowiednim komentarzem. Na G+ obok komentarza z prawej strony są kropeczki na które jeśli się kliknie to są do wyboru opcje: skasuj komentarz, przekaż do administracji i zablokuj autora. Do administracji przekazuje się autora którego chciałbym zablokować dla wszystkich z bardzo ważnego powodu (muszę go podać), zaś moja blokada jest tylko na moje konto (nie jest widoczne dla zablokowanego) i sam mogę ją zdjąć kiedy zechcę. Tak jak wcześniej napisałem działało to świetnie, przez 2 lata nie spotkałem ani jednego chamskiego komentarza. Ponieważ na Globtroterze ocena musi być związana z komentarzem - załatwiłoby to też temat celowo zaniżanych ocen. Mając to narzędzie administrator zajmuje się poważnymi naruszeniami regulaminu i zmianami systemowymi a nie musi tracić energii i czasu na tonowanie gości którzy mają przerost własnego ego.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 21:51 | 15.02.2019

Napisałem odpowiedź do postu Wodniaka.

Jeśli chodzi o zgłaszanie do administratora to tutaj to nie działa. Przy postach można wcisnąć przycisk "zgłoś do moderacji" i takie posty, często ewidentnie do usunięcia, potrafią wisieć tygodniami.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl