Forum dyskusyjne

chce leciec w styczniu lutym na 3 tygodnie jakie sa obwarowania celne teperatura i gzie

kategoria tanie podróżowanie

kraj Kuba

max123 dołączył
01.11.2016

max123 16:47 | 04.04.2018

czesc jestem starszym panem , lubie ciepełko, a jestem singlem wiec chce sobie zrobic nisko budrzetową wycieczkę pomyślałem na zime kuba , prosze o informacej na temat. b. dziękuje.

Mieszko77 dołączył
25.10.2018

Mieszko77 08:22 | 28.10.2018

To coś trochę jak ja tylko że wybieram się na przełomie listopada / grudnia :-) Znawcy tematu zaznaczają, że dla Gringo z Europy, Kuba nie jest niskobudżetowa

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 14:03 | 28.10.2018

Właśnie przygotowuję się do 4-tygodniowej Kuby w styczniu. I na niskobudżetowy wyjazd nie wyglądami to specjalnie ;-) Chyba, że porównujemy z Chile i Argentyną, to faktycznie jest taniej. Ale np. Azja jest o wiele bardziej finansowo przyjazna. :)

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 16:40 | 29.10.2018

W styczniu starałbym się pojechać na południe Kuby, gdzie pogoda jest lepsza i temperatura do 5 C wyższa od tej na północy Kuby-styczeń jest najchłodniejszym miesiącem.

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 22:08 | 29.10.2018

Południe też w planie.Ale ponieważ nie byliśmy dotąd na Kubie, zaś czas urlopowy mamy zwykle w styczniu,wiec trzeba będzie to,co must see a leży nie na południu wyspy,też zobaczyć. raczej nie nastawiamy się na plażowanie,może 1-2 dni,nie więcej.
Czyli do spania śpiwory się przydadzą?

Wodniak dołączył
29.10.2015

Wodniak 23:09 | 29.10.2018

Śpiwory? Może b. b. lekkie, do nakrycia się... normalnie jest ciepło, w nocy powinno być ok. +18 C w styczniu, wyłączamy A/C, otwieramy okna i zasłaniamy je firanami, aby komary nie wlatywały i śpimy okryci lekką kołdrą.

Chociaż w styczniu 2018 r. na południu Kuby, koło Santiago, przez tydzień było chłodno, pochmurnie, deszczowo i wietrznie, po raz pierwszy musieliśmy na noc coś więcej na siebie wkładać, ale to była anomalia.

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 20:09 | 30.10.2018

No to super, bez śpiwora bagaż mniejszy. A/C nie lubimy, więc tym lepiej. Za to moskitiera pewnie się przyda. Mam alergię na ugryzienia komarów. I dobry repelent.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl