Forum dyskusyjne

booking com

kategoria

rom dołączył
11.02.2010

rom 09:21 | 10.05.2018

>Wybierasz się na urlop i szukasz noclegu? Ja na booking.com znajduje najlepsze
>oferty. Zrealizuj rezerwację na booking.com za pomocą tego linku
>www.booking.com/s/44_6/m0mize34  a otrzymasz 50 zł zwrotu na swoją kartę za
>rezerwację za minimum 100 zł. A może wolisz Airbnb? Zarejestruj się na portalu Airbnb
>za pomocą tego linku www.airbnb.pl/c/monikam6214  a dostaniesz 110 zł na pierwszy
>nocleg za minimum 300 zł. Dzięki temu można trochę zaoszczędzić. Zyskujesz Ty i
>zyskuję ja. Linki są bezterminowe i możesz je wykorzystać kiedy tylko chcesz. Życzę
>wszystkim udanych podróży :)

Ponieważ publicznie reklamujesz booking i oferujesz darmowe pieniądze to mam pytanie, jak można odzyskać pieniądze za rezerwację hotelu Charków wraz z parkingiem w Charkowie na booking.com. Podana cena za parking na booking to 50hr za dobę a w rzeczywistości jest 100 hr za dobę. Byłem 3 doby to jest 150 hr różnicy. Mam potwierdzenie rezerwacji i rachunek z potwierdzeniem zapłaty. W recepcji byli mocno zdziwieni dlaczego booking nie podaje prawdziwych i sprawdzonych cen.
Pozdrawiam Roman

marmiz dołączył
26.02.2012

marmiz 11:06 | 14.05.2018

Hej, raz mi się zdarzyło, że hotel chciał ode mnie inną kwotę niż była na rezerwacji z booking.com. Ale przed zapłatą za hotel pokazałam im swoją rezerwację i od razu sprawa została wyjaśniona, a ja zapłaciłam cenę z rezerwacji. Teraz to proponowałabym Ci złożyć reklamację w hotelu i przedstawić im kopię swojej rezerwacji z booking.com. Może hotel w między czasie zmienił ceny, albo po prostu pracownik się pomylił. Ciebie obowiązują ceny z rezerwacji. Hotel powinni Ci oddać pieniądze. Pozdrawiam

Lolanthe dołączył
29.04.2018

Lolanthe 22:24 | 15.05.2018

Cena z booking.com jest obowiązująca ale.. może były doliczenia które nie są uwzględnione w cenie głównej.
Na booking jest możliwe, że oprócz ceny za pokój są doliczenia podane w % za ... np.: sprzątanie, taksa od czegoś tam, itp.

rom dołączył
11.02.2010

rom 21:28 | 16.05.2018

>Hej, raz mi się zdarzyło, że hotel chciał ode mnie inną kwotę niż była na rezerwacji
>z booking.com. Ale przed zapłatą za hotel pokazałam im swoją rezerwację i od razu
>sprawa została wyjaśniona, a ja zapłaciłam cenę z rezerwacji. Teraz to proponowałabym
>Ci złożyć reklamację w hotelu i przedstawić im kopię swojej rezerwacji z booking.com.
>Może hotel w między czasie zmienił ceny, albo po prostu pracownik się pomylił. Ciebie
>obowiązują ceny z rezerwacji. Hotel powinni Ci oddać pieniądze. Pozdrawiam
>
>

Ale co to da ?
Ja też im pokazałem swoją informację wydrukowaną w domu i reklamowałem zaraz na miejscu jak mi pokazano ile mam zapłacić. Mam na to jeszcze dzisiaj wszystkie dokumenty Wezwano kierowniczkę i nie chciała słuchać. Mają taką cenę wystawioną w cenniku w recepcji. Mogłem zrezygnować ze wszystkiego i szukać innego hotelu z parkingiem na auto ale wtedy byłaby mi i tak potrącona z karty dość słona kwota i też byłbym stratny. To booking powinien dokładnie sprawdzać aktualne oferty i ceny. Mam jeszcze dzisiaj wydruk rezerwacji i zapłacony rachunek. Według Ciebie powinni oddać pieniądze: to zrób coś żeby mi oddali albo booking niech odda. Ja nic nie wywalczyłem i chyba nie wywalczę sam.
Pozdrawiam z dużą dozą ostrożności na booking.
Mogę dodać, że miałem zarezerwowane na booking hotele w Równem, Kijowie, Sumach, Charkowie i Odessie i wszędzie było w porządku oprócz Charkowa.

Edgarek dołączył
16.08.2008

Edgarek 19:10 | 16.05.2018

Tak, tylko te doliczone rzeczy powinny być opisane na bookingu. Problem w tym, że nie zawsze człowiek je doczytuje...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl