Forum dyskusyjne


POLAKOGRUZIN

kategoria podróże po świecie

kraj Gruzja

[fb] Krzysztof Nodar Ciemnołoński dołączył
13.05.2018

[fb] Krzysztof Nodar Ciemnołoński 19:39 | 13.05.2018

Cześć!

Przejrzałem wiele wątków na forum i chciałbym polecić Wam mojego bloga - polakogruzin.pl, na którym znajdziecie ponad 100 artykułów o Gruzji, jej atrakcjach, historii i kulturze i wiele odpowiedzi na zadawane tutaj pytania :)

Mam też kanał na YouTube, a tam 50 filmów o Gruzji i Rosji, cały czas powstają kolejne.

Jeżeli szukacie sprawdzonych informacji i macie pytania to śmiało do mnie piszcie :) Mieszkam w Tbilisi, ciągle podróżuję po Kaukazie i innych krajach byłego ZSRR i prowadzę tutaj działalność turystyczną.

www.polakogruzin.pl 
www.tamadatour.pl 
krz@polakogruzin.pl

Do zobaczenia w Gruzji


lucys dołączył
12.05.2013

lucys 23:16 | 13.08.2018

Wybraliśmy się do Gruzji z Przewodnikiem, panem Krzysztofem. Przemierzyliśmy 1,5 tys. km i dotarliśmy do wielu ciekawych zakątków, do których turysta na autokarowej wycieczce nie zawsze dojeżdża. Podróż była zorganizowana profesjonalnie, a pan Krzysztof ma olbrzymią wiedzę. Mile będziemy wspominać rodzinną wyprawę do Gruzji


Weronika_C dołączył
22.08.2018

Weronika_C 10:49 | 22.08.2018

Serdecznie polecam wszystkim Pana Krzysztofa jako przewodnika jak i kierowce, mega profesjonalizm! W tym roku wybrałam się wraz z mężem na wycieczkę do Gruzji, którą prowadził Pan Krzysztof, program był specjalnie dostosowany do naszej grupy i naszego przylotu na lotnisko w Kutaisi. Wszyscy jestesmy bardzo zadowoleni i przeżyliśmy moc wrażeń. Słowami nie da się opisać widokow i ejdzenia jakie było w programie. Każdemu kto chce zobaczyć Gruzją w krótkim czasi (nas ograniczał niestety urlop przydzielony z pracy) warto zdać się na Pana Krzysztofa. Jestem 100% pewna że bez znajomoci trasy i miejsc nie zobaczylibysmy tyle i na pewno nie w tak krótkim czasie. Ponadto słuchać osoby która ma tak ogromną wiedzę na każdy team i która mówi o Gruzji z taką pasją to czysta przyjemność! Bardzo dziękuję w imieniu męża i swoim a także w imieniu przyjaciół którzy z nami byli! Mam nadzięje ze do zobaczenia w Gruzji za rok albo w Armenii( bo tam nas jeszcze nie bylo!) :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl