Forum dyskusyjne


Solisci to nie biuro podrozy a organizuja wycieczki To chyba niezgosne z polskim prawem

kategoria

Afryka 2019 dołączył
10.06.2018

Afryka 2019 21:33 | 13.06.2018

Soliści działają na zasadzie stowarzyszenia, jest sporo takich firm, działają zgodnie z prawem, ale to są wyjazdy bardziej na zasadzie wspólnego wyjazdu ze znajomymi. Faktycznie o solistach są złe opinie, bo oni tak naprawdę organizują wszystko na miejscu (jadąc tam często pierwszy raz). Okazuje się, że ludzie czekają aż pilot znajdzie nocleg... Nie chcę być posądzona o kryptoreklamę, ale znajomi polecili mi podobne biuro, Klub Podróżników "Wojaże Marzeń" Lecę z nimi w styczniu do Etiopii i Kenii. Cenowo sa konkurencyjni, ludzie zadowoleni. Z tym, ze oni wszystko mają zapięte na ostatni guzik przed wyjazdem, nie robią prowizorki. Fakt, może nie ma tej "prawdziwej" przygody, co u Solistów, ale siedzenie z plecakiem na d.... aż pilot znajdzie nocleg mnie nie kręci. Poza tym Soliści często nocują w hostelach, wspólne łazienki, itp. Wojaże Marzeń mają tylko noclegi w pokojach 1 lub 2 osobowych, zawsze z łazienką prywatną.
Zwróć też uwagę na ceny, w wielu tego typu "biurach" musisz dopłacać kwotę w USD, dodatkowo bilet lotniczy. W wojażach Marzeń masz cenę całkowitą.

A tak poza tym, może chcesz polecieć ze mną do Etiopii i Kenii w styczniu? ;)


Afryka 2019 dołączył
10.06.2018

Afryka 2019 19:53 | 14.06.2018

Nie moge edytować posta, ale jak jakaś dobra duszyczka chciałaby ze mną jechać, to piszcie maila :) martyna.fabisiak@o2.plStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl