Forum dyskusyjne

witryna globtroter

kategoria podróże po świecie

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 23:45 | 13.06.2018

Szanowni zarządcy. Macie pomysł na zebranie grupy fascynatów i tym samym grupy fascynujących ludzi, ale strona jest jedną z najmniej intuicyjnych z jaką miałam doczynienia; nawet po updacie. Wyszukiwanie, a przede wszystkim wyświetlanie... jak wyświetlić czyjeś konto od najnowszych wsadów? jak wyświetlić swoje konto od najświeższych zdjęć / aktywności. Nie mam na myśli konkretnych folderów, al ogólną aktywność.
Promowanie najpopularniejszych, nie oznacza najciekawszych. To podstawa, szczególnie jeśli się śledzi konkretnych użytkowników. To element podstawowy, jest kilka innych, ale mniej już istotnych jak np. sortowanie. ustawiam od najnowszych, a po każdym kliknięciu wyboru zdjęcia wraca / resetuje do wyboru najpopularniejszych. Irytujące. Wybrałam inaczej przecież... Chętnie częściej bym tu zaglądała, ale odstręcza mnie permanentna obowiązkowość potwierdzania swojego wyboru. Klikam "B", a wraca mnie do "A"

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 23:48 | 13.06.2018

jeszcze jest kwestia wyszukiwania użytkowników. Wpisuję konkretny nick, który jest zarejestrowany na waszej strony, a wyświetla mi wyniki drobiazgowe z google...

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 23:51 | 13.06.2018

ponadto brak oglądania w ciągłości. Mogę otworzyć jedno zdjęcie, ale przekliknąć zgodnie z wyborem sortowania np. wg najnowsze, już nie.

Wyświetlanie zdjęć z dopasowaniem do zakresu ram, też nie jest ładne.

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 09:04 | 14.06.2018

Zanim otrzymasz odpowiedź, oczywiście celniejszą niż Robin Hood proponuję uzbroić się w cierpliwość i zapoznać z poniższym materiałem:
www.youtube.com/watch?v=E-0If8l_K3Y 

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 09:57 | 14.06.2018

hehehehe, masz rację, ale naprawdę są to podstawowe elementy strony www i  tak, brak mi cierpliwości.
Dzięki za muze ;)

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 10:24 | 14.06.2018

Paweł, dzięki za przypomnienie optymistycznych kawałków Janka :)

GlobAdmin dołączył
04.09.2001

GlobAdmin 19:52 | 14.06.2018

Witam,

Zdajemy sobie sprawę, ze w erze Facebooka, ciężko jest nam konkurować z najlepszymi. Nie ukrywamy, ze nasze możliwości programistyczne są skromne :-) a zostały wymienione przynajmniej kilka funkcji i miejsc.

Nasza propozycja to prośba o wymienienie 3 funkcji, usterek, poprawek, które sprawiłyby, ze portal faktycznie nabrałby wiatru w żagle. Przy czym nie mówimy o wielkich funkcjonalnościach, ale USPRAWNIENIACH, które rzeczywiście poprawią zaangażowanie i chęć odwiedzania serwisu.

Piszcie/głosujcie proszę w tym wątku, a my postaramy się zobaczyć czy to będzie w naszym zasięgu w tej chwili.

pozdrawiam

GlobAdmin

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 21:23 | 14.06.2018

dziękuję za reakcje. Tu nie chodzi o facebooka, poważnie; nie mam 20 lat i też snapchatowe rozwiązania są mi obce. Chodzi o czytelność strony. Chodzi o podstawy np. teraz; dostałam maila, że pojawił się komentarz do tego wątku, żeby odpowiedzieć muszę się zalogować, ale po zalogowaniu przekierowuje mnie do mojego profilu i cała przygotowana odpowiedź poszła do kosza. Pozostańmy w miejscu wyboru, bez przekierowania do punktu wyjścia. Przy wyborze fotki i jej powiększeniu w oddzielnym oknie wystarczy dodać strzałkę z przekierowaniem do następnego zdjęcia w tym samym formacie. Inna kwestia to sortowanie. Wchodzę na profil użytkownika i na stronie głównej tej osoby są najpopularniejsze fotki, dodajcie aktywację linka i możliwość przeglądania większej ilości zdjęć niż 7 i obok możliwość przekierowania do innego sposobu sortowania np. po najnowszych/ostatnio dodanych. To niewielkie udogodnienia, a stanowią mniejszą barierę w rozszyfrowywaniu i poszukiwaniu "jak się dostać do pożądanego miejsca".
Pozdrawiam :)

PS. Portal jest super, dlatego odważyłam się na powyższe sugestie.

sunlow dołączył
10.05.2014

sunlow 21:42 | 14.06.2018

i jeszcze byłoby fajnie, gdyby wszystkie wylistowane opcje aktywności na własnej stronie były aktywne np. nie działa mi przekierowanie do aktywności na forum

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl