Forum dyskusyjne


Mołdawia

kategoria podróże po świecie

miećka dołączył
12.07.2018

miećka 12:32 | 12.07.2018

Chcę zwrócić uwagę na miejscowość Wiłkowo radzę osobom jadącym do tej miejscowości,a zwłaszcza do ośrodka Pelikan zabrać ze sobą własne jedzenie oraz wodę. Jako powód podaję zatrucie.Warunki sanitarne przez ośrodek nie są raczej przestrzegane. To tylko przestroga dla osób, które mają problemy żołądkowo jelitowe. Nie chcę zaszkodzić ośrodkowi ale to ostrzeżenie na własnym przykładzie oraz innych osób uczestniczących wraz ze mną.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl