Forum dyskusyjne


Ania Piotr

kategoria podróże po świecie

pwarlikowski dołączył
11.11.2015

pwarlikowski 21:27 | 08.08.2018

Witam wszystkich
Z całą pewnością polecamy propozycję przygody w Gruzji z Davidem. Bardzo ciekawie opowiedziana historia, mile spędzony czas, dużo humoru, mnóstwo ciekawostek, pozytywne nastawienie - to tylko niewiele co David Nam pozostawił w pamięci po tej wycieczce.
Niezapomniane wrażenia, które do dnia dzisiejszego wywołują uśmiech na Naszej Twarzy, sprawiają, że wycieczka zorganizowana przez Davida, zaszczepiła w Nas chęć poznania Gruzji jeszcze bardziej... Poprzez zaangażowanie Davida i to ile serca włożył w zorganizowanie całej wyprawy, pozytywnie nas zaskoczyła, nie musieliśmy się martwić o żadne szczegóły - noclegi, jedzenie, zwiedzanie.
Sama jazda autem z Davidem była mile, ciekawie , bezpiecznie spędzonym czasem.
A sama Gruzja - piękny kraj, jest tyle ciekawych miejsc, tak ,ze codziennie jest coś bardziej zachwycającego. Moje drugie, tak piękne miejsce na świecie.
A i..... jeśli będziecie "fajni" podróżnicy to David zabierze Was tam, gdzie nikt tego Wam nie pokaże , tak więc starajcie się :)))
Poznaliśmy również przesympatycznego i zawsze uśmiechniętego brata Davida. Georgij świetnie mówi po polsku i również potrafi zainteresować swoich współpodróżników ciekawymi opowieściami.
PS. tak jak mówiłeś , już brakuje mi tej jazdy autem z Tobą:)
Do zobaczenia David :)
Pozdrawiamy i zapraszamy do siebie:)
Ania&PiotrStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl