Forum dyskusyjne


Tajlandia w styczniu lub lutym ok 2 5 tyg 2 panie 50 indywidualnie szukaja dwóch osób

kategoria podróże po świecie

Małga dołączył
28.09.2018

Małga 13:30 | 28.09.2018

Witam
dwie panie 50+ z Warszawy poszukują 2 osób na wyjazd do Tajlandii indywidualny. Trasa Bankok, Autaja, Sukotaj, Cziang Mai, Cziang Rai -jak będzie czas, z Cziang Mai przelot samolotem na Phuket lub krabi (zwiedzanie wysp zatoki), powrót do Bangkoku, przelot z Bangkoku do Siem Rap w Kambodży (zwiedzanie świątyni Angkor Wat) powrót do Bankkoku i do Polski. Kolejność zwiedzania może być lekko zmieniona w zależności od zastanej komunikacji. Wyprawa tylko z bagażem podręcznym (walizką). Koszt ani niski ani wysoki. Ma być znośny. Kondycja średnia ale nie słaba. Z wywieszonym jęzorem nie biegamy i na podłodze, plaży nie śpimy. Jeśli znajdą się chętne dwie osoby płeć obojętna proszę o kontakt na m12344@onet.pl
Gosia


[fb] Krzysztof Tomaszewski dołączył
25.04.2016

[fb] Krzysztof Tomaszewski 12:28 | 15.10.2018

Szanowne Panie 50+ :)

Wydaje mi się, że macie trochę toporny plan niepotrzebnie tracicie czas na to krążenie z do Bangkoku. Jeśli nie macie jeszcze kupionych biletów to może lepiej rozważyć coś takiego:

Przylot na Phuket / kierunek Bangkok (autobus, samolot) i wszystko wokół / północ Tajlandii tak jak sobie wymarzycie czy to pociągiem czy to samolotem/ przelot do Siem Reap (najpewniej przez Bangkok) i zamiast wracać po raz kolejny do Bangkoku i mając w ręce już wizę do Kambodży pojechać do Phnom Penh zobaczyć co się da i stamtąd wrócić do Polski. Wszystko przy założeniu, że nie nikt nie wydał jeszcze kasy na bilety

W ten sposób zyskacie trochę czasu i pieniędzy jeśli odpowiednio wcześnie zorganizujecie bilety na wybrany termin. Można zacząć też od stolicy Kambodży busem do Siem Reap i potem tak samo do Bangkoku. Stamtąd na północ potem przelot na Phuket ewentualnie i powrót z Phuket do Polski.


Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 13:39 | 15.10.2018

>Szanowne Panie 50+ :)
>
>Wydaje mi się, że macie trochę toporny plan niepotrzebnie tracicie czas na to
>krążenie z do Bangkoku. Jeśli nie macie jeszcze kupionych biletów to może lepiej
>rozważyć coś takiego:
>
>Przylot na Phuket / kierunek Bangkok (autobus, samolot) i wszystko wokół / północ
>Tajlandii tak jak sobie wymarzycie czy to pociągiem czy to samolotem/ przelot do Siem
>Reap (najpewniej przez Bangkok) i zamiast wracać po raz kolejny do Bangkoku i mając w
>ręce już wizę do Kambodży pojechać do Phnom Penh zobaczyć co się da i stamtąd wrócić
>do Polski. Wszystko przy założeniu, że nie nikt nie wydał jeszcze kasy na bilety
>
>W ten sposób zyskacie trochę czasu i pieniędzy jeśli odpowiednio wcześnie
>zorganizujecie bilety na wybrany termin. Można zacząć też od stolicy Kambodży busem
>do Siem Reap i potem tak samo do Bangkoku. Stamtąd na północ potem przelot na Phuket
>ewentualnie i powrót z Phuket do Polski.

Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. Bilet lotniczy z różnymi miastami przylotu i wylotu jest dużo droższy niż bilet powrotny do/z jednego miasta (Bangkoku). Więc wariant który proponujesz będzie sporo droższy niż ten, który panie sobie założyły pierwotnie.


[fb] Krzysztof Tomaszewski dołączył
25.04.2016

[fb] Krzysztof Tomaszewski 15:48 | 15.10.2018

Szanowny Yakinie :)

Może tak być ale nie musi. Pamiętam, że przy trasie Warszawa-Ho Chi Minh / Bangkok Warszawa zapłaciłem mniej niż wołali za Warszawa /Bangkok /Warszawa. Poza tym odejdzie Paniom czas na przejazd do Phuket i z powrotem, który też przecież dodatkowo nie jest za darmo. Co więcej moi przyjaciele lecą w tym roku w konfiguracji Ho Chi Minh do / Phuket z i też nie narzekali na kwotę, która była porownywalna z lotem Warszawa / Bangkok. Wiem, że masz ogromne doświadczenie w podróżach, czytałem sporo ale tutaj niekoniecznie musi być tak źle.


Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 16:18 | 15.10.2018

Wiele razy szukałem takich połączeń ze względu na logistykę właśnie i nigdy nie udało mi się znaleźć porównywalnej ceny. I ze względu na cenę zawsze odpuszczałem. A wewnętrzne loty w Air Asia w Tajlandii są tanie. Swoją drogą ciekawi mnie w jakich liniach zapłaciłeś mniej za ten przelot W-wa-Ho Chi Minh/Bangkok-W-wa?Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl