e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne

Mało czasu na Tajlandię

kategoria podróże po świecie

dave9783 dołączył
03.11.2018

dave9783 13:59 | 03.11.2018

Cześć wszystkim,
od 11 do 18 grudnia będę w Bangkoku, a od 19 do 20 na Phukecie. Wiem, że to strasznie mało czasu, ale do 11 mam zajęcia w HK, a 21 muszę wrócić na ostatni egzamin.

Co polecacie mi zobaczyć tak, żeby zobaczył najfajniejsze rzeczy, ale też żebym nie latał jak głupi z zegarkiem w ręku.

Pozdrawiam,
Daniel

Marnuje Czas dołączył
08.11.2018

Marnuje Czas 12:34 | 08.11.2018

>Cześć wszystkim,
>od 11 do 18 grudnia będę w Bangkoku, a od 19 do 20 na Phukecie. Wiem, że to strasznie
>mało czasu, ale do 11 mam zajęcia w HK, a 21 muszę wrócić na ostatni egzamin.
>
>Co polecacie mi zobaczyć tak, żeby zobaczył najfajniejsze rzeczy, ale też żebym nie
>latał jak głupi z zegarkiem w ręku.
>
>Pozdrawiam,
>Daniel

Trochę mało czasu na Phuket, a tam jest szczególnie ładnie. Nie ma szans, aby mniej czasu spędzić w Bangkoku, a więcej właśnie na Phuket? Tam najlepiej skorzystać z małych biur podróży i wybrać się na całodniową wycieczkę. Trochę opisałem tego ostatnio na blogu -> marnujeczas.pl/2018/11/07/phuket-tajlandia-pogoda-atrakcje/ 

Jeśli masz jakieś konkretne pytania odnośnie tego regionu to pisz śmiało :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl