Forum dyskusyjne


jaką wersję wyjazdu i gdzie polecicie na drugą podróż poślubną po 15 latach

kategoria podróże po świecie

Rafal111 dołączył
06.11.2018

Rafal111 15:23 | 06.11.2018

To ma być druga podróż poślubna smile Naczytałem się i ... Jeśli wypoczynek z hotelem przy plaży, do tego ze 3 dni wycieczek to czy warto brać all ...? Podobno tam jest bardzo tanio na mieście ale jakoś nie wyobrażam sobie biegania z hotelu do miasta na obiad czy kolację. Gdzie i jaki hotel polecicie? Z jakimi opcjami? Czy wycieczki kupować na miejscu? Czy da się samemu objechać wypożyczonym autem jak na Zakynthos? ( tam było ekstra - sami na plaży, dzikie miejsca, tylko czy w Tajlandii tak można bezpiecznie)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl