Forum dyskusyjne


oddzielne bilety

kategoria podróże po świecie

Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 19:36 | 19.12.2018

pod rozwagę dla chętnych na zakup tanich biletów lotniczych na długie trasy. Dość często spotyka się oferty tanich przelotów ale na różnych (oddzielnych) biletach. To oczywiście jest dość atrakcyjne ale.........

1. kupiłem bilet do OUAGADUGU (Burkina Faso) z Frankfurtu za 2700PLN + oddzielnie z Gdańska do Frankfuru za 350PLN (z Warszawy do Ouagadugu 5800PLN). Przyjechałem do Gdańska z odpowiednim zapasem czasu, odprawiłem się, zająłem miejsce w samolocie i ....na tym koniec. Po 1,5 godziny oczekiwania w samolocie podano komunikat że lotnisko we Frankfurcie nie przyjmuje i lot jest odwołany. Kiedy Frankfurt "uruchomił się", samolot do Casablanki odleciał beze mnie, bilet przepadł.
2. bilet z Frankfurtu na Wyspę Wielkanocną za 2980PLN + 410PLN do Fankfurtu. Podobnie jak w poprzednim przypadku przyjechałem odpowiednio wcześnie do Gdańska. I znowu klapa. Lotnisko zamknięte z powodu mgły. Samolot który miał przylecieć z Frankfurtu i wrócić (ze mną) został przekierowany do Warszawy. Po kilku godzinach mgła opadła i lotnisko wznowiło działalność. Niestety samolot z Frankfurtu odleciał beze mnie. Bilet przepadł.
To pod rozwagę dla tych których kuszą atrakcyjne ceny oddzielnych biletów


baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 22:17 | 19.12.2018

Ja zawsze w takich przypadkach z Pl do miejsca, skąd mam główny lot, lecę dzień wcześniej. Wolę zanocować w niedrogim hotelu niż ryzykować utratę biletu.


Wiesław dołączył
14.02.2009

Wiesław 05:19 | 20.12.2018

>Ja zawsze w takich przypadkach z Pl do miejsca, skąd mam główny lot, lecę dzień
>wcześniej. Wolę zanocować w niedrogim hotelu niż ryzykować utratę biletu.

po takich doświadczeniach, lecąc następnym razem razem na Wyspę Wielkanocną, poleciałem dzień wcześniej i przy okazji spędziłem miły dzień w Bergamo


bynio dołączył
05.09.2008

bynio 23:15 | 19.12.2018

Nauczony smutnym doświadczeniem staram się poświęcić 1 dzień i przyjechać wcześniej. Mnie odwołali samolot z Kathmandu do Delhi i polecieliśmy dopiero następnego dnia rano. Pomimo kilkugodzinnej zakładki nasz samolot do Polski niestety poleciał bez nas. Na szczęście w Delhi udało się przebookować bilet na następny lot bez żadnych dopłat. Stres jaki temu towarzyszył plus użeranie się z Hindusami zapamiętam do końca życia.
Zbyszek


Jakubo dołączył
19.12.2018

Jakubo 11:08 | 07.01.2019

No to nieźle, dobrze że i tak w miarę się to wszystko skończyło :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl