Forum dyskusyjne


Jaki plecak

kategoria sprzęt turystyczny

vrook dołączył
02.01.2019

vrook 15:12 | 02.01.2019

Witajcie, podróżnicy. Nie jestem jakimś globtroterem, podróże jednak lubię, czy to tydzień w Portugalii, czy weekendowy biwak nad Bałtykiem. Przez lata używałem walizek i toreb podróżnych, postanowiłem jednak w końcu zaopatrzyć się w plecak. Chodzi mi o coś, co starczy, by zapakować się i na tydzień zagranicznego wypoczynku, i biwak, i Woodstock. Budżet, niestety ograniczony, wynosi 450 złotych. Biorąc pod uwagę obecne promocje i rożnego rodzaju zniżki, waham się między dwoma modelami:
8a.pl/plecak-the-north-face-terra-65-tnf-black-asphalt-grey.ht  ml
oraz
www.militaria.pl/wisport/plecak_wisport_reindeer_75_l_black_p4  652.xml

I właśnie... Co wybrać, by starczyło na lata, nie było przesadnie wielkie i nie nadwyrężało pleców podczas noszenia?


rzdrozny dołączył
10.04.2018

rzdrozny 10:10 | 03.01.2019

Jeżeli plecak to tylko Deuter. Poczytaj, przekonasz się. To specjaliści, mają najlepszy system nośny. Jak dobrze poszukasz, znajdziesz w zbliżonym budżecie np. model 40+10.


lampart48 dołączył
15.11.2019

lampart48 11:16 | 19.12.2019

Ja do samolotu zawsze pakuję się w walizkę a do samochodu wypatrzyłem sobie fajne torby na 11teamsports od adidasa. Taki plecak to bym może brał jakbyn na przełaj przez Islandię szedł :D Moje dotychczasowe doświadczenia pokazują mi jednak, że nie ma nic lepszego od średniej wielkości polecaka na wyjścia w góry :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl