Forum dyskusyjne

Mama z 8-latką - szukamy towarzystwa na wyjazdy gdziekolwiek

kategoria podróżowanie z dziećmi

Beas dołączył
24.08.2009

Beas 21:05 | 20.01.2019

Wiatm w Nowym Roku podróżujących z dziećmi i nie tylko :)

Mam 47 lat i ośmioletnią córkę, obie lubimy podróżować, być w drodze. Zależy towarzystwie dla nas obu, ale głównie dla córki, a więc kogoś z dzieckiem/dziećmi w podobnym wieku. Córka na na pewno bardziej cieszyłaby się, gdyby miała towarzystwo ownesnikow. Na rodzeństwo nie ma szans, a reszta rodziny preferuje inny wypoczynek. My lubimy pojeździć, zatrzymać się tam i tu, niekoniecznie zrywać się przed 8.00 , posiedzieć do późna, nacieszyć się spokojem miejsca, niekoniecznie sztywno trzymać się planów. Legoland też nam odpowiada (zwłaszcza że jeszcze nie byłyśmy) :)

W tym roku na początku lipca planujemy wyjazd na Lofoty, moimi przyjaciółmi, fascynującymi się kulturą Wikingów, ale bez innych dzieci. Dlatego po kilku latach wróciłam w sprawdzone miejsce, gdzie można znaleźć fajnych towarzyszy podróży :) których przy okazji pozdrawiam :)

Chcieliśmy jechać autem, ale ostatecznie chyba polecimy, bo nie mam za wiele urlopu. Na miejscu chcemy wypożyczyć auto i pokręcić się tam jakieś 2 tyg. Planujemy noclegi w namiotach, co drugi dzień na jakimś campingu, żeby się wykąpać. Generalnie wersja budżetowa.

Jeśli ktoś chciałby dołączyć tak, żeby podróżować na 2 auta, byłoby super, dajcie znać.

Chętnie poznamy też kogoś, kto szuka towarzystwa na krótsze i bliższe wyjazdy, w góry czy na roewery. Teraz mieszkamy w okolicach Przemyśla, więc chętnie w Bieszczady czy na Roztocze, pobliską Słowację, Ukrainę czy Węgry.

Do usłyszenia!
Beata

Czy ktoś r

sylwia s dołączył
11.02.2017

sylwia s 16:46 | 11.02.2019

>Wiatm w Nowym Roku podróżujących z dziećmi i nie tylko :)
>
>Mam 47 lat i ośmioletnią córkę, obie lubimy podróżować, być w drodze. Zależy
>towarzystwie dla nas obu, ale głównie dla córki, a więc kogoś z dzieckiem/dziećmi w
>podobnym wieku. Córka na na pewno bardziej cieszyłaby się, gdyby miała towarzystwo
>ownesnikow. Na rodzeństwo nie ma szans, a reszta rodziny preferuje inny wypoczynek.
>My lubimy pojeździć, zatrzymać się tam i tu, niekoniecznie zrywać się przed 8.00 ,
>posiedzieć do późna, nacieszyć się spokojem miejsca, niekoniecznie sztywno trzymać
>się planów. Legoland też nam odpowiada (zwłaszcza że jeszcze nie byłyśmy) :)
>
>W tym roku na początku lipca planujemy wyjazd na Lofoty, moimi przyjaciółmi,
>fascynującymi się kulturą Wikingów, ale bez innych dzieci. Dlatego po kilku latach
>wróciłam w sprawdzone miejsce, gdzie można znaleźć fajnych towarzyszy podróży :)
>których przy okazji pozdrawiam :)
>
>Chcieliśmy jechać autem, ale ostatecznie chyba polecimy, bo nie mam za wiele urlopu.
>Na miejscu chcemy wypożyczyć auto i pokręcić się tam jakieś 2 tyg. Planujemy noclegi
>w namiotach, co drugi dzień na jakimś campingu, żeby się wykąpać. Generalnie wersja
>budżetowa.
>
>Jeśli ktoś chciałby dołączyć tak, żeby podróżować na 2 auta, byłoby super, dajcie
>znać.
>
>Chętnie poznamy też kogoś, kto szuka towarzystwa na krótsze i bliższe wyjazdy, w góry
>czy na roewery. Teraz mieszkamy w okolicach Przemyśla, więc chętnie w Bieszczady czy
>na Roztocze, pobliską Słowację, Ukrainę czy Węgry.
>
>Do usłyszenia!
>Beata
>
>
>
>Czy ktoś r

Jestem wstępnie zainteresowana. Tez jestem mamą 8 latki. Czy moglabys podac wiecej szczegółów. Jakie koszty? Pozdrawiam Sylwia

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl