Forum dyskusyjne


Szukam kompanów do wyjazdu - grupa

kategoria podróże po świecie

Exxperanza dołączył
09.02.2019

Exxperanza 22:40 | 09.02.2019

Marzy się wyjazd - daleko, nic skonkretyzowanego, Wyspy Karaibskie, Kuba, Meksyk..Seszele serio bez znaczenia - ma być ciepło i pięknie! nie wycieczka z biura podróży i nie na tydzień.. bardziej miesiąc/3. Chodzi o wdrożenie się w klimat...
Jestem odważna i zdecydowana ale z całą pewnością nie chcę pojechać sama a z drugiej strony nie znam nikogo kto by się pokusił o taki wypad, stad przechodząc do sedna, napisz priv jeżeli jesteś zainteresowany. Mam 32 lata i otwarta głowę pełna marzeńStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl