Forum dyskusyjne

Problem z rezerwacja apartamentu w Hawanie 128584 128584 128584

kategoria podróże po świecie

kraj Kuba

MagdaButruk dołączył
22.02.2019

MagdaButruk 18:54 | 22.02.2019

Dzień dobry 😀
Mam pytanie , czy ktoś z Państwa tu obecnych , w ostatnim czasie mial problem z rezerwacja kwatery w Hawanie . Departament Skarbu USA 9 listopada 2017 roku wprowadzil , nowe regulacje dotyczace okreslenia celu podrozy , bez mozliwosci wyboru opcji turystycznej . Ambasada tez nie potrafi pomóc . Bardzo proszę o wszelkie informacje jak dokonac rezerwacji bez zaznaczania smiesznych powodow wyjazu typu oficjalna wizyta panstwowa czy dzialalnosc panstwowa 😱😱😱
Z gory dziekuje za kazda pomoc 😀😀😀

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 19:11 | 22.02.2019

Problem jest śmieszny, ale bez takiego wyboru booking nie zrobi Ci rezerwacji. Ja zaznaczałam (a rezerwowałam parę casas) uroczystość religijną :))) Oczywiście nikt potem o to nie pyta.

MagdaButruk dołączył
22.02.2019

MagdaButruk 19:45 | 22.02.2019

Dziękuje bardzo 😀czyli teoretycznie , mozna zaznaczyc kazda z opcji 😀😀ten problem istnieje tylko przy rezerwacji prywatnych kwater , przy hotelu nie ma takich pytan 😀😀😀

baobab-ka dołączył
02.10.2015

baobab-ka 19:54 | 22.02.2019

Hoteli nie rezerwowałam,to nie wiem. Niemniej, opcję"delegacja państwowa"czy "pomoc humanitarna" raczej bym pominęła :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl