Forum dyskusyjne

Użytkownicy 34 marcos 34 i 34 joasia anna 34 przestrzegam

kategoria podróże po świecie

[konto usuniete] dołączył
00.00.0000

[konto usuniete] 21:44 | 24.03.2019

Uwaga na użytkownika "marcos" to nikt inny jak dawniej "adamex2",erotoman,napaleniec i wyjątkowy prostak.Na forum już kilka osób pisało o nim,naturalnie negatywnie.Wysyła każdej nowo poznanej kobiecie na tym portalu jednoznaczne propozycję,wyjątkowo wulgarne,Z pewnością jest wiele kobiet,które tego doświadczyły,proszę o reakcję.Temu napaleńcowi tylko jedno w głowie,nie porusza w ogóle tematu podróży,jedynie swe erotyczne fantazje.To facet po 50-tce,a w dodatku podszywa się pod profil o nicku "joasia.anna".Na zdjęciu ładna sympatyczna dziewczyna a w rzeczywistości to erotoman,gawędziasz.

00.00.0000

[konto usuniete] 22:19 | 24.03.2019

Potwierdzam w 100% co napisała poprzedniczka.Pisał do mnie adamex2,joasia.anna i gdy konto adamex2 zostało usunięte ,napisał marcos tym razem podszywając się za homoseksualistę.To wyjątkowo nie miły facet,przy tym wulgarny,jakiś dziwny napaleniec,ja pisałam o podróżach,a on za przeproszeniem tylko o spuszcz....u się do środka bez zabezpieczeń.Dziwi mnie że taki portal to toleruje,były już skargi na niego,mimo to nic nie uczyniono.Dziewczyna joasia.anna to dokładnie ten sam facet,po kilku mailach zaczęli pisać praktycznie o tym samym.Dołączam się do apelu globtroterki,aby inne dziewczyny,które miały ten sam przypadek opisały go.Należy tępić takich pseudo podróżników.

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 08:52 | 25.03.2019

Te dwa nicki to jedna i ta sama osoba szukając sponsora i bardzo źle reagują jeśli ktoś ją sjrytykuję za swoje nie ne postępowanie. Chętnie udostępnię zainteresowanym jej wiadomości i propozycje które od niej otrzymałem. Nie chcę tego afiszować na forum ogólnym tak jak ona to czyni. To tylko świadczy o jej braku kultury i chamstwie

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 09:13 | 25.03.2019

>Te dwa nicki to jedna i ta sama osoba szukając sponsora i bardzo źle reagują a jeśli
>ktoś ją skrytykuje za swoje niecne postępowanie. Chętnie udostępnię zainteresowanym
>jej wiadomości i propozycje które od niej otrzymałem. Nie chcę tego afiszować na
>forum ogólnym tak jak ona to czyni. To tylko świadczy o jej braku kultury i chamstwie

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 18:36 | 26.03.2019

znasz tylko,stary jebany capie dwa profile,za którymi stoję,ale to nie wszystko,mam inne.Piszesz i nie masz bladego pojęcia z kim piszesz.,zniszcze cię huju twoją bronią,mam jeszcze kilka aktywnych profili,a z racji tego,że miałem w swym życiu sporo kobiet,mam mnóstwo zdjęć,interesujących kobiet.W związku z tym,jeszcze sporo nowych profili się pojawi.Obojętnie jaki zmienisz nick i tak cię staruchu namierzę.Nikogo na tym portalu nie oszukałem i nie wprowadzę w błąd.Mój cel jest jeden,ty szmato!!!!!!!!Tylko po to jestem na tym portalu.Umówisz się w końcu z jakąś dziewczyną i to ja za tym będę stał.Szukasz wrażeń tu?Ja ci je zapewnie,masz jak w banku.Bianka,głogów,pomarańczowe punto,to wymysł,aby cię wciągnąć,jesteś wyjątkowo tępy ,tak więc łykasz jak pelikan.Niezły miałem ubaw jak się wkurwiałeś pisząc o rodzicach,samochodzie czy pieniądzach-żałosny typ!!Jedyne co do tej pory jest prawdą,to zainteresowanie Sylwii!A konkretnie moje,to taekwondo,trenuje od dziecka,już prawie 30 lat,pozwoliłem sobie na takie małe nawiązanie do mojej osoby.Poza tym nie masz pierdolony napaleńcu bladego pojęcia z kim masz kontakt,mogę być nawet koszmarem z twych dawnych zasranych lat.Nadejdzie chwila,gdzie się wreszcie spotkamy. i cie zajebię.juz po tobie. c.d.n.

oto wiadomość jaką dostałem od nicku
Bianka.mrowa@wp.pl
Zgłaszam to do organów ścigania bo poczułem się zagrożony i wszystkim radzę uważac na tego osobnika

paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 15:08 | 25.03.2019

A na Globku po staremu, Administrator jak zgubił drogę do klawiatury, tak nadal nie może odnaleźć.

www.globtroter.pl/forum/watek,75952,podejrzani,uzytkownicy.htm  l

karmazyn dołączył
25.01.2015

karmazyn 16:42 | 25.03.2019

Miałem kontakt z adamex2 czyli obecnym marcos,to facet któremu określenie kultura słowa,jest zupełnie obce.Napisałem do niego grzecznie z zapytaniem o Amerykę Płd. odpisał cyt. woooon wypierd..aj,to prawdziwe oblicze tego typa.Napisałem do administratora,bez jakiejkolwiek reakcji.Kilka osób napisało także o nim negatywnie,ale jak widać,można sobię robić co się chcę na tym portalu,szkoda.Uważam,że zwyczajnie dziewczyny mu "nie dały" i teraz się mści. Usuwać takie konta!

Krzysztof Woy dołączył
02.06.2018

Krzysztof Woy 21:35 | 25.03.2019

Dziewczyny mu nie dały... Znalazł się kolejny romantyk.

00.00.0000

[konto usuniete] 15:47 | 27.03.2019

Dlaczego nie wkleiłeś oryginalnej wiadomości?oszuście!może wstawię prawdziwą wersję,w której słowem nie ma o zajebaniu czy już po tobie-nieładnie.Pominąłeś także temat twego wielkiego domu na jeziorem,pod Opolem,teraz masz okazję,pochwal się,a cha,przecież obecnie mieszkasz w Płocku.Była też mowa,o tym jak opisywałem smak nasienia męskiego.Dlaczego to wyciąłeś?Wstydzisz się? DRODZY GLOBTROTERZY!!Profil Sylwii jak Bianki powstał wyłącznie w jednym celu!Chodziło o wywabienie z całej społeczności podróżników,jednego napalonego erotomana w podeszłym wieku,na dodatek wyjątkowo wulgarnego,gdy coś poszło nie po jego myśli.Aby plan się powiódł,należało,działać jego metodami.Na chamstwo-chamstwem,na zboczeństwo-zboczeństwem itd.Plan się powiódł!Sprawa wyszła na jaw i ujrzała światło dzienne.Okazało się,że globtroterxx, joasia.anna (ładne zdjęcie), adamex2 oraz marcos to jedna i ta sama osoba.Wszystkie te pseudo postacie używają jednego komputera,a co za tym idzie jedno IP (dostępne dla chętnych).Ten typ się teraz żali,że mu się krzywda dzieje!A co mają powiedzieć osoby,które utrzymywały kontakt z niby młodą ciekawą świata ,miłą dziewczyną,opisując przy tym wątki ze swego życia prywatnego,gdzie w rzeczywistości za tym profilem ukrywa się stary,sprośny facet,(przepraszam za określenie) często przy tym onanizując się.Pisał o tym.Oba profile Bianki i Sylwii zostaną usunięte z dwóch powodów!Po pierwsze,cel został osiągnięty,trudno zrobić coś więcej,skoro kraty zostały odkryte.Po drugie,na oba profile przychodzi sporo ciekawych propozycji podróżniczych,od prawdziwych miłośników,a ja zwyczajnie nie chcę nikogo oszukiwać,wprowadzać w błąd itp.Cel był jeden i został osiągnięty.Na koniec dodam,że sprawa będzie miała kontynuacje,nad będą skrupulatnie obserwowane poczynania tego typa,mam nowe pomysły,i obiecuje,że gdy znowu go namierzą,poruszę to na forum.Serdecznie pozdrawiam wszystkich prawdziwych miłośników podróżowania,a tych które moje metody uraziły,przepraszam.

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 06:04 | 27.03.2019

I to wszystko codziennie dostaje od nicków vojage-Sylwia i król-Julian.Naprawdę czuje sie poważnie zagrożony.To jakis psychopata

karmazyn dołączył
25.01.2015

karmazyn 18:13 | 28.03.2019

Widzę,że mamy nowego administratora-świetnie!A tak przy okazji,będę wdzięczny za IP tego oszusta!

marcos dołączył
12.03.2019

marcos 17:54 | 27.03.2019

Ten psychopata król -Julian ,vojage -Sylwia ma juz 2 nastepne nicki.Lucy i Wspólpodrózniczka.Na dodatek oczernia całkierm nieznanych ludzi.Ale to już sie skończy.Został zgłoszony.

jasko66 dołączył
19.10.2013

jasko66 08:35 | 29.03.2019

Pomył biedaczysko portale ,... hahaha

Olga Bełłonina dołączył
11.05.2019

Olga Bełłonina 11:02 | 11.09.2019

Tak, potwierdzam. To te same użytkowniki + aluśka. Uważam, że to jest facet zeszłego wieku, psychicznie niezrównoważony. Jako Marcos oferował mi 500 zł za seks, jako aluśka (www.globtroter.pl/konto/user.phtml?user_id=73481)  non stop pisze groźby i obrzydliwe rzeczy. Mimo tego słabo zna język polski i wyróznia się brakiem kultury. Już pisałam o tym moderatorom nie rozumiem dlaczego nie ma żadnej reakcji od nich.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl