Forum dyskusyjne


Wadi Rum - sensowna firma

kategoria podróże po świecie

dorotad dołączył
30.03.2019

dorotad 08:05 | 30.03.2019

Przygotowuję się do wyjazdu do Joradnii i tonę w morzu informacji. Szukam opcji wycieczki na Wadi Rum , z noclegiem, w sensownych cenach... Rozstrzał jest duzy. Z kim byliście i kogo polecacie?


mirekKRK dołączył
22.07.2006

mirekKRK 13:13 | 01.04.2019

My znaleźliśmy na miejscu - jednak nie pamiętam nazwy i niespecjalnie ich bym polecił - za 2 osoby 4h przejażdzka po pustyni plus nocleg na kampie z kolacją "atrakcjami" i śniadaniem zapłaciliśmy 110 JOD ( trochę drogo jak na mój gust)
Koniecznie ustal przed zapłaceniem jakie atrakcje będa w ramch objazdu po pustyni i ile czasu na to będziecie mieli.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl