Forum dyskusyjne


Tydzień w hotelu nad Morzem Czarnym 12-19 07 2019

kategoria podróże po świecie

Geograf Tomek dołączył
14.05.2019

Geograf Tomek 15:02 | 14.05.2019

Musiałem zmienić plany urlopowe, dlatego odstąpię rezerwację tygodniowego pobytu dla dwóch osób od 12 do 19 lipca 2019 r. w pięciogwiazdkowym hotelu w Bułgarii z basenem termalnym, w miejscowości Kraniewo nad Morzem Czarnym (Therma Palace Balneohotel in Therma Village). Pokój zarezerwowałem poprzez portal Booking (791,35 euro - ok. 3402 zł). Do ceny trzeba doliczyć niewysokie koszty transportu z lotniska do hotelu, który można zamówić w hotelu (np. poprzez portal Booking). Zarezerwowane mam także dwa bilety lotnicze z Katowic do Warny i z powrotem (w biurze podróży TUI - łączna cena za 2 osoby to 1218 zł).
Razem transport do Bułgarii i tygodniowy pobyt 2 osób z pełnym wyżywieniem to ok. 4620 zł + koszty transportu z lotniska w Warnie do hotelu w Kraniewie i z powrotem.
Szczegóły hotelowej rezerwacji mogę przesłać zainteresowanym na maila.
Strona hotelu w Booking.com:
www.booking.com/hotel/bg/balneohotel-therma-palace.pl.html?lab  el=gen173bo-1DCAEoggI46AdIHlgDaLYBiAEBmAEeuAEGyAEM2AED6AEB-AEDiAIBmAIh qAIDuAKR2s_mBcACAQ;sid=298c13773fea21e711fc0b404ad6c599
Strona własna hotelu:
www.thermapalace.com/en/category/12/mineral-water-swinming-poo  ls.html
Termin odstąpienia rezerwacji - do 25 maja 2019 r. Potem będę musiał zrezygnować tracąc zaliczkę wpłaconą za bilety lotnicze.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl